Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?

Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?
22 fotiek v galérií
Celá kráľovská rodina je hore nohami kvôli "ústupu" princa Harryho a jeho manželky. Vzdávajú sa svojich seniorných postavení v monarchii a chcú byť viac nezávislí. To znamená aj stopku od kráľovských peňazí, no tento pár sa báť nemusí. Čaká na nich obrovský kšeft!

Odborníci sa zhodujú, že napriek tomu, že Harry a Meghan sa chcú oddeliť, o zárobky sa báť nemusia. Hoci ešte nič nie je oficiálne, po skúsenostiach zo sveta je zrejmé, že na nich čaká ponuka na knihu. Biografia napísaná ich rukou by mala obrovskú cenu a záujem by bol po celom svete. Za napísanie dostanú slušnú sumu peňazí a predpokladá sa, že ešte vyššiu, ako dostali Obamovci. 

Bývalý americký prezident s manželkou zinkasovali takmer 45 miliónov eur! Táto výplata je jednou z najvyšších v knižnom odvetví, ale vyplatilo sa. Kniha Michelle Obamovej s názvom Môj príbeh bude čoskoro svetovo najúspešnejšou spomedzi memoárov, a to je na trhu pomerne krátko. Očakáva sa, že ak by sa knižne vydal život Meghan a Harryho spísaný nimi samými, predaj by bol enormný. Väčšina by totiž rada nakukla za oponu toho, čo kráľovská rodina ukazuje...

Uvidí sa, či pár dostane ponuku na knihu a či ju vezme. Jedno je však isté - kráľovná im dala oficiálne požehnanie na oddelenie sa od rodiny a ostatné už ukáže čas... V galérii pod článkom si o rebelstve Harryho a Meghan prečítajte ešte viac!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?Obrovský kšeft pre Meghan a Harryho: Za čo budú mať milióny aj bez kráľovnej?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa