Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?

Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?
30 fotiek v galérií
Kedysi bola bežným doevčaťom, no odkedy sa zamilovala do princa a on do nej, je ikonou. Sleduje ju celý svet, no ako vidno - ani to nie je dôvod celkom sa zmeniť. Čo praobyčajné si Kate Middleton ponechala aj ako vojvodkyňa?

Na mnohých oficiálnych stretnutiach, ale aj mimo nich, má Kate ten najbežnejsí účes zo všetkých - chvost. Učesaná je profesionálne aj svojpomocne - závisí od udalosti. Vlasy stiahnuté gumičkou však zakaždým prezentuje tak krásne, že doslova inšpiruje ženy po celom svete.

Štýl Kate Middleton je jednou z vecí, ktorá si u nej zaslúži obdiv. Nepotrebuje veľa ani superdrahé veci, aby vyzerala dobre. V porovnaní s Meghan Markle má štýl menej prepracovaný a tiež lacnejší. Je to sympatické nielen rodine, ktorá jej všetko platí, ale aj verejnosti.

Pozrite si v galérii pod článkom obyčajnosť Kate Middleton povýšenú na kráľovský prvok. Z bežného účesu spravila viac

Autor: ling
Foto: Getty Images

 30 fotografií

Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?Obyčajná vec, ktorú Kate Middleton povýšila na kráľovskú: Čo to je?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa