Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)

Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)
22 fotiek v galérií
Hoci je Meghan Markle oficiálne na materskej dovolenke, ostatné dni sa viackrát ukázala na verejnosti. Vyšla si dokonca aj so švagrinou Kate Middleton, pričom už dlhšie sa špekuluje, že im to škrípe. Takže ako to je naozaj? Na tieto dve vojvodkyne bok po boku sa pozrela odborníčka na reč tela.

Angela Mollar, ktorá sa špecializuje na vzťahy v kráľovskej rodine, prehovorila pre britskú rannú šou. Do pozornosti si vzala spoločnú návštevu zápasu na Wimbledone, kde sa spoločne objavili Kate, Meghan a navyše aj Pippa. Tento "výlet" označila ako výborný ťah pre oči verejnosti, ktorý vraj bol dokonalo premyslený, aby sa ukončili reči o ich nepriateľstve.

Pri sledovaní toho, ako sa vedľa seba správali, odborníčka usúdila, že za všetkým je samotná Kate Middleton. Pôsobila vodcovsky, Meghan neustále oslovovala a tým, že manželka princa Harryho sedela medzi sestrami Middletonovými, bola zapájaná aj do ich konverzácie. Nechýbal smiech, úsmevy a dobrá nálada. Vraj všetko presne a úspešne naplánované...

Ak medzi vojvodkyňami aj nejaký konflikt bol alebo je, tak to vďaka tomuto ich "vystúpeniu" verejnosť nikdy nezistí. Ich hra pre fanúšikov bola dokonalá a úsmevy, ktoré rozdávali, takisto. Pozrite si ich spoločne bok po boku v galérii pod článkom. Čo na ich priateľstvo vravíte?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)Odborníčka na reč tela prezrádza: Kate a Meghan to na nás pekne zahrali... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa