Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?

Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?
27 fotiek v galérií

Reality star Kim Kardashian preslávili nielen jej sexi snímky a množstvo škandálov, ale najmä veľký zadok, ktorým sa rada chváli kade-tade.   

Napriek tomu, že len pred časom na plné ústa avizovala, že sa bude správať „slušne“ a nevystavovať na obdiv svoje telo, predsavzatie jej vydržalo len krátko. Opäť sa preháňa po svete takmer nahá a na svetových plážach aj uliciach mesta prezentuje svoje maxi boky a prsia veľkosti XXL.

Pritom sa zdalo, že extravagantnému oblečeniu a ukazovaniu svojich extra veľkých vnád odzvonilo. Dôvodom mal byť jej manžel rapper Kanye West, ktorý sa dal na cestu viery a začalo mu prekážať, že jeho manželka ukazuje dekolt a ešte veľký zadok všade, kam sa pohne!

Najnovšie sa mala podľa priania svojho manžela ktorého paradoxne zbalila práve na odhalené prsia, zahaľovať. Ak teda Kim nechcela o svojho chlapa, ktorý začal chodiť pravidelne na bohoslužby a náboženstvo, prísť, mala nosiť rozťahané roláčiky, a to doslovne. Čo na to vravela Kim? „Je to môj muž a ja ho chcem podporiť v jeho životnej zmene,“ komentovala mediálna hviezdička. „Mám štyri deti a zanedlho štyridsať rokov. Tak sa budem prezentovať inak,“ konštatovala.

Zdá sa však, že rozhodnutie hrať sa cudnú manželku a matku jej dlho nevydržalo. Hovoria o tom laškovné fotografie v našej galérii.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 27 fotografií

Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?Odhalená Kardashianka, napriek zákazu manžela! Potrestá ju za TIETO zábery?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa