Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)

Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)
20 fotiek v galérií

Jessica Enslow je 43-ročná mamička siedmych detí. Vo väčšine prípadov si viacnásobnú mamičku, navyše po 40-tke, mnohí predstavujú skôr ako mierne zanedbanú  a vyčerpanú žienku s pár kilami navyše.

Tehotenstvá dokážu zanechať na tele ženy totiž dosť kilogramov, ktoré sa len neľahko zhadzujú. Ale Jessica Enslow je dôkazom toho, že kde je vôľa, tam je cesta. Vo svojich 43 rokoch si ju často mýlia s jej 23-ročnou dcérou. Ako sa dá vyzerať tak dobre?

Mamičkou už v dvadsiatke
Prvé dieťa, dcérku Alyssu, priviedla Jessica na svet už ako dvadsaťročná. Už vtedy dosť pribrala a kilá sa na ňu lepili s každým ďalším tehotenstvom. Trápili ju depresie a nemala dobrý vzťah k vlastnému telu, necítila sa dobre vo vlastnej koži. Až po siedmom pôrode, ktorý bol v roku 2013, sa ale konečne naštartovala a začala so sebou niečo robiť. Najskôr skúšala cvičiť podľa DVD, no neskôr našla iné spôsoby formovania tela. A v roku 2017 sa dostala do neuveriteľnej formy, ktorú jej mnohí závidia.

Žena riskuje život, len aby vyzerala ako Barbie s mega prsiami! (FOTO)

Tajomstvo?
Jej tajomstvo spočíva v tom, že aspoň trikrát do týždňa chodí do posilňovne a veľmi zmenila aj svoje stravovacie návyky, najmä sa vzdala sladkostí. Začínala podľa viacerých programov, ktoré objavila na Instagrame. Neskôr si našla osobného trénera a videla výborné výsledky. Jessica hovorí, že je dobré začať s malými výzvami a zmenami. Keď uvidíte prvé výsledky, treba pridať ďalšie výzvy. Najdôležitejšie je však začať – urobiť malé pozitívne zmeny v jedálničku, zaradiť pravidelné cvičenie a držať sa toho. Najväčšou motiváciou sú samotné výsledky, ktoré človek uvidí na vlastnom tele, tie nás posúvajú ďalej.

Jace prežívala peklo: Závislosť od sexu ju takmer zabila! (FOTO)

Aj keď môže byť niekedy ťažké popri deťoch a všetkých povinnostiach nájsť si čas na seba a na cvičenie, dá sa to. Jessica je toho dôkazom, keďže to zvláda pri siedmych ratolestiach.
Z Jessicy sa vďaka jej Instagramu a ďalším sociálnym médiám stala známa osobnosť. Najviac ľudí  zrejme obdivuje a závidí tejto mamičke, že naozaj vyzerá ako jej najstaršia 23-ročná dcéra. Veď ktorá žena by nebola polichotená? Veľkou oporou a podporovateľom Jessicy je jej manžel, čo jej dosahovanie cieľov iste uľahčuje.

Prišla o dieťa a takmer o život! Najťažší osud slávnej milenky Toma Cruisa! Čo je s ňou dnes? (FOTO)

Kliknite do GALÉRIE fotografií pod článkom.

Autor: Mária
Foto: journalpost.com, thesun.co.uk

 20 fotografií

Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)Odpadnete z tejto ženy: Má 43 rokov, 7 detí a telo modelky! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa