Omladnite na počkanie: Otestovali sme novinku v starostlivosti o pleť, vlasy a nechty

Omladnite na počkanie: Otestovali sme novinku v starostlivosti o pleť, vlasy a nechty

Chceme mladnúť, zbaviť sa vrások, cítiť sa fit bez ohľadu na to, koľko nám je. Testujeme prípravky od výmyslu sveta.

Kupujeme drahé substráty z Ameriky, Japonska, no zabúdame na to, že aj na Slovensku máme šikovných odborníkov, ktorí sa môžu chváliť omladzovacími prípravkami, ktoré fungujú. Aj preto naša šéfeditorka Bibiána otestovala novinku, Skin Booster od slovenskej značky Kompava, luxusný prípravok v starostlivosti o pleť, vlasy, nechty a celkový omladzujúci účinok.

 V krabičke vám Kompava pribalí minibrožúrku o pleti a štartovacie tabletky MSM výživového doplnku na zjemnenie pokožky a hydratáciu. 

Prinavráti krásu
Vonkajšie faktory, prirodzené starnutie a nedostatočná hydratácia sa vedia nepriaznivo podpísať na našom vzhľade. Či už je to v podobe ochabnutej a šedej pleti, vrások, suchých vlasov bez lesku alebo štiepiacich sa hrboľatých nechtov. Ja osobne mám problémy s pigmentovými škvrnami a slabými vlasmi. O vypnutej pokožke už môžem po 40-ke len snívať.

 Brožúrka vás celkom príjemne zoznámi s procesmi starnutia, ktorými prechádzate a hľadá riešenie ako ho zastaviť. 

Prinavrátiť krásu nie je také ľahké, ale odmalička som bola vedená k tomu, že telu pomáha to, čo doň vkladáš, nie čím sa potieraš. Skin Booster je prášok, ktorý si rozrobíte a vypijete. Dostanete do tela účinné látky aj s tekutinou. Mal by pomáhať s obnovou kolagénu a elastínu a zabezpečiť pleti hydratáciu s kyselinou hyalurónovou. Toľko dobrých správ v jednej malej škatuli…

 Nepotrebujete lupu ani okuliare, aby ste si prečítali zloženie, dávkovanie a ďalšie dôležité informácie a ingrediencie.

Za mesiac prvé zmeny
Prvý efekt som uvidela až po vyše mesiaci, ale bol. A to je dôležité. Treba vydržať a prípravok užívať pravidelne, inak sa nemôžete na nič vyhovárať. Platí to aj pri športe, ak pravidelne necvičíte, neschudnete. Skin Booster zmiernil moje prejavy unavených viečok a prepadnutých očí. Pružnejšia pokožka sa totiž ukáže hneď tam. Neomladla som o 5 rokov, ale vyzerala som veselšia, svieža a oveľa atraktívnejšia.

 Stačia vám dve odmerky na malý pohár vody a môžete začať mladnúť.

Opraví vám poškodené telo
Kyselinu hyaluronovú som si zvykla za drahé peniaze sezónne "do tváre pichať". Po presedlaní na Skin Booster, ktorý vám ju do tela zabezpečí neinvazívne, som ušetrila pár vpichov a dostala skoro rovnaký účinok. Možno už máte niečo naštudované o keratíne, ceramidoch alebo citrulíne. O ich účinkoch nemusíte už iba čítať, uvidíte ich na sebe. Moja pokožka bola jemnejšia, dokonca som sa vďaka Skin Boosteru dostala rýchlejšie aj z prechladnutia, čo beriem ako vedľajší efekt, keďže obsahuje veľa vitamínov a selén, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

 Príjemná vôňa a limetková či tropická chuť, podľa vášho výberu.

Sivé korienky vlasov sa mi samé nezafarbili, ale farba mi na nich zrazu držala oveľa dlhšie a intenzívnejšie, jednoducho boli zdravšie a konečne so mnou spolupracovali. Princíp Skin Boosteru totiž spočíva v tom, že sám rozmýšľa, analyzuje, vyhodnocuje za vás. Zistí, čo máte v tele najviac „poškodené“ a snaží sa to opraviť ako prvé. Takže, ak chcete mať krajšie nechty, ale po mesiaci vám namiesto toho začnú hustnúť vlasy, nečudujte sa.

Jednoduché užívanie
V jednom balíčku je 30 dávok, vydrží vám mesiac. Optimálne by ste mali vypiť denne až dve. Ide o prášok, ktorý treba rozmiešať vo vode. Nepotrebujete mixér, stačí jemnosť v ruke a malá lyžička. Nehrudkuje sa, rozpúšťa sa rýchlo, príjemne vonia a čo je dôležité, ohromne chutí. Skutočne prizvukujem, že sa dá vypiť ako lahodný nápoj a nedráždi žalúdok. Má príťažlivú farbu, opticky nevyzerá ako „liek“, vôbec sa nemusíte schovávať pred kolegyňami, ak si ho pripravujete v práci. Nezašpiníte seba ani okolie, nejde z neho prach. Pokojne dokážete vypiť aj dve dávky za deň a budete a na ne ešte tešiť.

 Prípravok neodkladajte, ale hneď vypite. Skin Booster nemusíte pred kolegyňami skrývať, skôr naopak, budú za vami chodiť s pohárikom. 

Báječný tip
Prípravku dávam 8/10 hviezdičiek. Je takmer dokonalý, niekoho môže zaskočiť vyššia cena. Treba brať do úvahy, že ide o slovenský výrobok, ktorého výroba niečo stojí. Skin Booster je stále novinka, uvidíme, ako sa mu bude dariť a koľko klientok urobí šťastnými. Ja som zatiaľ spokojná.

Plusy a mínusy

  • slovenský výrobok
  • ľahká príprava
  • príjemná chuť
  • rýchly efekt
  • pozitívne vedľajšie účinky
  • vyššia cena
  • pri optimálnom dávkovaní vydrží iba 15 dní, nie mesiac

Viac na www.kompava.sk

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa