PLANEO Elektro ponúka letné hity za najlepšie ceny. Čo tak nová telka PHILIPS, lacnejšia o 900 eur?

PLANEO Elektro ponúka letné hity za najlepšie ceny. Čo tak nová telka PHILIPS, lacnejšia o 900 eur?

Len do konca mesiaca trvá akcia, v rámci ktorej vám doma pribudne nový užitočný spotrebič a ešte vám aj zostanú peniaze na dovolenku!

Letným hitom v PLANEO Elektro nie sú španielske odrhovačky, ale skutočne kvalitné ťaháky. Takým je rozhodne aj OLED televízor Philips 55OLED803/12 s rozlíšením 4K Ultra HD, uhlopriečkou 139 cm a ultra vysokým rozlíšením. O funkciách Smart TV, nahrávaní na USB, automatickom vypnutí, 4-jadrovom procesore alebo 16 GB pamäti ani nemusíte pochybovať. Táto ultra tenká OLED TV s Android TV má tiež 3-strannú funkciu Ambilight. Pozrite si aj ďalšie technické parametre OLED televízora, ktorý je za cenu 1099 eur iba v PLANEO Elektro do 31.júla.

Náš ďalší tip je Samsug Galaxy A50 s trojitým zadným foťákom, na ktorý zachytíte všetky nezabudnuteľné okamihy tohto leta. Nuda s ním určite nehrozí!  Na jedno nabitie vydrží 23 hodinový hovor, alebo 92 hodín počúvania hudby, 19 hodín pozerania videa či 15 hodín browsovania cez wi-fi. Teraz o ňom určite chcete vedieť viac! Dozviete sa na stránke www.planeo.sk a my už len doplníme, že ho tu majú za 349 eur.

 

Pozrite si aj ďalšie ponuky letných hitov z PLANEO Elektro!

Platená reklama.

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa