Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!

Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!
12 fotiek v galérií
Ostatné dni internet celkom zaplavila princezná Charlotte. Spolu s rodičmi a bratom sa zúčastnila kráľovskej regaty a keď jej mama Kate ukazovala dav, ktorý ich sledoval, malá rebelka pohotovo zareagovala. Miesto očakávaného kývania vyplazila jazyk!

Štvorročná Charlotte opäť potvrdila svoju povahu najodvážnejšieho dieťaťa populárneho páru. K trónu je vedený princ George, nie ona a akoby to už tušila. Je hravejšia, viac sa predvádza a vymýšľa. Akoby ani neexistoval žiadny prísny protokol, podľa ktorého sú všetky tri “cambridské” deti vychovávané. Keď sa však v kráľovskej rodine trochu porozhliadneme, Charlotte si karhanie nezaslúži. Veď vyplazených jazykov tam už bolo až - až.

Malá princezná je okamžite prirovnávaná k Harrymu, ktorý v detstve robil to isté. V maminom náručí vyplazoval jazyk v celej svojej kráse napríklad aj počas pózovania na balkóne a fotografia sa stala priam ikonickou. Okrem neho však majú záber s vystrčeným jazykom aj všetky ostatné kráľovské deti a teraz sa možno prekvapíte - ale aj dospelí!

V galérii pod článkom nájdete všetky momentky, ktoré pristihli členov honosnej rodiny s jazykom vonku. Nechýba kráľovná, Kate či dokonca aj Meghan...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 12 fotografií

Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!Po kom to tá Charlotte má? Pozrite, kto ju naučil vyplazovať jazyk!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa