Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)

Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)
22 fotiek v galérií

Láska nepozná hranice a dôkazom toho je aj známy módny návrhár Stefano Gabbana (56). Ten sa nezdráhal a na neskorú letnú dovolenku sa vybral so svojim mladým milencom.

Dôkazom, že si to spolu poriadne užili, sú aj naše "hotografie". V domnení, že ich nikto nevidí, si to taliansky návrhár užíval na jachte neďaleko ostrova Formentera spolu s fitness trénerom Lucom Santonastasom.

Mužskú lásku svet známemu návrhárovi neodopiera. Hnevá sa však na neho (aj jeho „spolupútnika“ s ktorým firmu zakladal - Domenica Dolceho) z rasizmu. Nie je tak dávno, keď sa snažili zviditeľniť svoju módnu prehliadku v Číne kontroverznými reklamami. Modelky na nich jedli pizzu, špagety a dezert cannoli paličkami a pritom ich jedenie komentoval mužský hlas, čo mnohých ľudí poriadne nasrdilo.

Urazenci sa tak dali do protiútoku. Milánska luxusná značka si tak proti sebe pred rokom poštvala milióny ľudí. Výsledok? Známi návrhári boli obvinení z rasizmu a sexizmu. Módnu šou museli následne zrušiť a mnoho ich luxusných výrobkov zostalo stáť ľadom.


Aké ďalšie prešľapy na nás chystajú, je zatiaľ vo hviezdach. Isté však je, že verejná láska a humor na cudzí úkor vie poriadne rozohniť. Chcete vedieť viac? Povieme vám to galéria pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 22 fotografií

Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)Poriadne horúce fotografie! Známy návrhár si užíval letnú dovolenku s milencom (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa