Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...

Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...
22 fotiek v galérií
Je známe, že kráľovský pár zo Sussexu sa aktívne venuje zachraňovaniu planéty. Harry aj Meghan hovoria o šetrení, separovaní a zveľaďovaní, no pritom konajú úplne inak!

Svet pobúrilo ich nedávne cestovanie. Spolu so synčekom Archiem sa vybrali na dve krátke dovolenky. Jedna smerovala na Ibizu, druhá na juh Francúzska, no obe absolvovali súkromným lietadlom. A to je presne spôsob dopravy, ktorý planéte vôbec neprospieva.

Tryskáč pre pár osôb vyrobí v porovnaní s bežným komerčným letom sedemkrát viac emisií na jedného človeka, pričom jeho prenájom stojí okolo 20-tisíc libier. Britom vadia investované peniaze, celému svetu neekologický prístup páru, ktorý hlása osvetu o záchrane planéty. A to týmto spôsobom cestovali hneď štyrikrát za necelé dva týždne!

Palác sa zatiaľ k počínaniu čerstvých rodičov nevyjadril, ozval sa však Elton John, ktorý vraj z vlastného zaplatil kráľovskú cestu do francúzskeho Nice. Harry, Meghan a Archie totiž dovolenkovali v jeho súkromnom ubytovaní. Ďalšie hlasy, ktorých je plný internet, kritizujú pokrytectvo páru a známy kráľovský respondent, Piers Morgan, ich konanie dokonca verejne označil za paródiu.

Škandál okolo vojvodu a vojvodkyne zatiaľ neutícha a vyzerá to tak, že im poriadne naštrbil povesť. Zatiaľ boli svetu viac ako sympatickí, teraz ich popularita kolíše... Pozrite si viac v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...Poriadny trapas pre Meghan a Harryho: Chcú chrániť planétu a pritom...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa