Pozor! Ak partner chudne, je vám neverný

Pozor! Ak partner chudne, je vám neverný

Začal váš milovaný chudnúť? Možno to nie je iba kvôli tomu, že sa cíti zle s jeho nadbytočnými kilami a má vyšší cholesterol. Chudne aj preto, lebo je vám jednoducho neverný.

Tí, ktorý majú stabilný vzťah, po desiatich rokoch života v jednej domácnosti, poznajú už každé grgnutie partnera, jeho sny a túžby, schopnosti a povahové rysy detailne. 

Ak sa zrazu, z ničoho nič objavila jeho túžba po dokonalom tele, majte sa na pozore. Možno sa ten váš pripravuje na tajné zdrhnutie od vás.

Možno máte pocit, že niet šťastnejšieho páru v širokom okolí, než ste práve vy dvaja. Ale šťastným dvojiciam naopak pribúdajú nadbytočné kilá, pretože sa o seba až tak nestarajú.
Ľudia, ktorí sa snažia vyzerať chudšie a príťažlivejšie ako sa len dá, sú práve na love a hľadajú novú korisť v podobe milenca či milenky.

Štúdie, ktorá potvrdila tento predpoklad sa zúčastnilo zhruba dvetisíc ľudí vo veku od 16 do 55 rokov. Vedci ešte zistili, že nezadaní muži aj ženy sú oveľa štíhlejší, pretože sa snažia zapôsobiť na okolie, aj na trh s partnermi.

Šťastné manželstvá spočívajú v tom, že manželia naberajú na váhe spoločne, pretože zdieľajú spoločné koníčky, aktivity ale aj lenivosť a relax, jedia rovnaké jedlo s kalorickými nedostatkami.

Sledujte vášho partnera a buďte zvedavá na jeho dôvody okamžitého chudnutia. Samozrejme, ak mu lekár nariadil, aby sa zbavil svojej obezity, pretože mu hrozia zdravotné komplikácie, nebudete ho predsa vypočúvať.

Medzi rozumné dôvody straty tuku patrí zdravotný stav. Ak má človek bolesti, ktorých sa môže zbaviť chudnutím a zmenou jedálníčka a má ešte k tomu dostatočnú pevnú vôľu, je rozumné ho pri zbavovaní sa nadbytočných kíl skôr podporovať, ako ho z niečoho podozrievať.

Pokiaľ mu však nič vážnejšie nie je, nevedel si ešte donedávna predstaviť zaspať bez poriadneho rezňa na večeru a teraz vám vracia plný tanier, lebo zrazu nechce, sledujte čo sa deje ďalej. Začal jesť bio výrobky? Muži sami od seba po ničom takom v obchode nesiahnu, možno začal kopírovať stravu jeho milenky. Vymenil komplet šatník? Buďte v strehu a nedajte sa ďalej klamať...

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa