Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)

Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)
19 fotiek v galérií

Priznajme si, pribrať sa dá ľahko, schudnúť je niekoľkonásobne ťažšie. A napriek všetkým možnostiam (finančným a iným), problémy s hmotnosťou majú aj najväčšie hviezdy Hollywoodu.

A majú to o to ťažšie, že ich kariéra je doslova založená na dobrom vzhľade. Výnimočne prerazia aj „tučné“ herečky, no inú ako vedľajšiu charakterovú rolu očakávať nemôžu.

Mnohé z nich majú pekné úlohy v televíznych seriáloch (Melissa McCarthy) alebo svoju vlastnú šou (Oprah Winfrey) alebo tvrdia, že milujú svoje telo také, aké je (Gabourney Sidibe)... Nakoniec sa však každá snaží schudnúť - zbaviť sa nálepky XXL a najmä, dostať sa do formy a vylepšiť svoje zdravie. A niektorým sa to skutočne podarilo – schudli okolo 30 kilogramov a viac, a aj si úbytok váhy dokázali udržať.

Majú na to rôzne metódy, napríklad si mnohé pochvaľujú program Weight Watchers. Nikdy ste o tom nepočuli? Je to aplikácia v mobile, ktorou si sledujete bodovanie za dennú činnosť a podľa toho viete, koľko si môžete dovoliť zjesť. Znie to jednoducho, no samozrejme bez disciplíny a sebazaprenia to nejde. Pozrite sa, ako vyzerali hollywoodske celebrity pred a po extrémnom úbytku hmotnosti.

Kliknite si do galérie pod článkom a žasnite s nami!

Autor: zp
Foto: GettyImages, profimedia.sk

 19 fotografií

Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)Pozrite, aké boli tučné a aké sú dnes! Ktoré hollywoodske hviezdy sa zapreli a schudli najviac? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa