Pre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnosti

Pre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnosti
21 fotiek v galérií
Je dobre známe, aká je kráľovná Alžbeta II. prísna na pravidlá. Aj preto ich naďalej vštepuje svojim blízkym, čakateľom na trón o to viac. Charles aj William ako budúci panovníci idú v jej stopách, a tak sa okrem iného zdržiavajú aj prejavov nežností smerom k svojim manželkám. Avšak...

...avšak nie vždy to vyjde. Princ William a Kate Middleton sú v týchto dňoch na turné a keď sa vylodili v Južnom Walese, pripravili fanúšikom i fotografom milé prekvapenie. Manželia sa počas príchodu a rozhovorov s fanúšikmi nezdržali jemného gesta lásky, ktorým bolo položenie ruky Kate Middleton na manželovo plece. Pre niekoho drobnosť, pre kráľovský pár veľká vec. 

William a Kate sú "poslušným" párom rodiny a takmer nikdy nevídať, že by sa držali za ruky, nejako sa dotýkali, tobôž si venovali bozk. Takýmto prejavom sa na verejnosti úplne vyhýbajú, aj preto je vzácne, keď k nejakému dôjde. V Južnom Walese ukázali svoju ľudskú stránku a sympaticky tým všetkým pripomenuli, že aj oni sú len ľudia a milujúci sa manželia. 

Pozrite si populárny pár v galérii pod článkom. Prejavov lásky neurobili veľa, ale aj v minulosti ich už niekoľko bolo. Nájdete ich v GALÉRII.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 21 fotografií

Pre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnostiPre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnostiPre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnostiPre niekoho bežné, pre Williama a Kate výnimočné: AHA, čo urobili pred očami verejnosti
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa