Prečo radšej neposielať svoje pikantné zábery ani partnerovi?

Prečo radšej neposielať svoje pikantné zábery ani partnerovi?

Niektorí muži musia dokazovať svoju rolu alfa samca neustále. A lepšie sú na tom tí, ktorí to robia tak, že to nie je na prvý pohľad celkom viditeľné.

Muž, ktorý niekde vystaví vaše intímne fotografie, pričom príliš nejde o umelecké hľadisko, ale skôr o objekt, sa skrátka potrebuje pochváliť. To je v prvom rade a je to... celkom milé. V druhom rade to môžeme chápať tak, že ostatných, vás alebo seba potrebuje za každú cenu o niečom presviedčať. No priamočiare gestá vždy boli a budú čitateľné. Najmä, ak ich robíme verejne.

Dávajú na známosť, chceme niečo povedať – a chceme to povedať touto formou a prezentovať to tým a tým známym. Ak vám tento štýl nevadí, vyhovuje vám a dôležité pre vás je najmä to, čo si myslí on, všetko je v poriadku. Ak vás to ale prekvapí alebo zažívate také to nepríjemné vnútorné šteklenie, niečo je zle.  

Pozor na ostatných
Vonkajšie reakcie môžu byť mimoriadne pozitívne a vám vyletí sebavedomie ako ručička teplomera. Ale skúste sa zamyslieť, čo potom. Ako myslíte, že budú reagovať vaše známe a kamarátky, keď tam nebudete a ako sa na vás budú pozerať iní muži, tým skutočným, vnútorným pohľadom? Ak sa odpovede nebojíte, nemáte prečo sa obracať na ostatných.

Riziko do budúcnosti

Iste na to teraz nemyslíte, ale predstavte si, čo všetko sa môže stať v budúcnosti, keď na tieto zábery zabudnete. Ostatným stačí jeden alebo niekoľko klikov na fotku, a budú ju mať navždy u seba, s vyhliadkami ju kedykoľvek použiť.

Po prijatí do nového zamestnania vás môžu sprevádzať posmešné úškľabky kolegov, pretože je TAK jednoduché, vyhrať niečo z internetu. A keď náhodou budete vo verejnej funkcií, lebo nikdy nehovorte nikdy, takéto fotky vás môžu nielenže skompromitovať, ale vám aj zrúcať celé roky kariéry a úprimnej snahy. A ak, bože chráň, prídete o partnera a budete si hľadať nového, skúste hádať, aké predsudky to v ňom môže vyvolať.

Jasné riešenie sporu?
Na jednej strane nie je nič okázalejšie, na druhej strane ráznejšie, ako dať najavo, že ste jeho. Ak máte problém s treťou osobou, ktorá sa naváža do vášho vzťahu, akokoľvek, nie je lepšia taktika, ako jej pokusy zahrať do outu. Niektorým ľuďom stačia aj otrepané a vyzývavé gestá. Pokiaľ vám nie, nech vám stačí, že vaše pikantné zábery nosí v peňaženke.

Autor: maj
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa