Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)

Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)
22 fotiek v galérií
Môžeme len hádať, či je to pravá láska, počiatočný ošiaľ alebo len netrpezlivosť. Mnohé známe tváre si však nepotrpia na čakanie a rovno do vecí skáču po hlave. Napríklad aj do manželstva, ktoré uzatvárajú len pár mesiacov po začiatku chodenia.

Príkladom je Jennifer Lopez, ktorá si svojho tretieho manžela, Marca Anthonyho, vzala len po polročnej známosti. Bola síce zasnúbená s Benom Affleckom, ale ošiaľ menom Bennifer sa razom skončil a diva skočila do manželstva so svojím novým milencom. Marca Anthonyho si vzala v roku 2004 po polroku, o tri roky neskôr mu porodila dvojičky a v roku 2010 nasledoval rozvod.

FOTO: Rýchlou svadbou prekvapila aj Julia Roberts. Čítajte v galérii, koho si zobrala...

Kto ďalší vydržal len pár mesiacov a hneď si povedal ÁNO? V našej galérii nájdete množstvo iných celebrít a zrejme vás prekvapia. Tušili ste, že tam nájdete aj Juliu Roberts alebo Reneé Zellweger?

Autor: ling
Zdroj foto: Getty Images

 22 fotografií

Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)Prekvapivé rýchlovky celebrít: Takmer sa nepoznali a hneď na to skočili (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa