Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu!

Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu!
24 fotiek v galérií

Keď princ Wiliam požiadal na jeseň 2010 o ruku svoju dlhoročnú priateľku, bulvár písal, že "čakajúca Kate" sa konečne dočkala. Prečo táto prezývka, keď mala Kate Middleton v čase zásnub iba 28 rokov?

Pravdepodobne preto, že sa v tej dobe poznali takmer desať rokov. A nie vždy bolo tak isté, že sa jedného dňa Kate naozaj dostane na kráľovský dvor. V roku 2006 sa totiž Kate s Williamom rozišla, lebo vraj ich vzťahu nevenoval dostatok pozornosti.

Rozprávková romantika

Kate a Wiliam sa spoznali na univerzite v St. Andrews v roku 2001, ale chodiť spolu začali až v roku 2003, keď sa rozišla so svojím predchádzajúcim priateľom. S malými prestávkami ich randenie trvalo 8 rokov. Princ chcel so svadbou počkať do svojich 28 rokov a to aj dodržal. O ruku ju požiadal na dovolenke v Keni a prejavil sa ako pravý princ z rozprávky. Vraj nosil prsteň v taške už niekoľko týždňov predtým a čakal na správny okamžik.

Kate sa po zásnubách vyjadrila, že bola jeho návrhom prekvapená. Pravdepodobne však išlo len o daný moment, pretože neočakávala prsteň zrovna na  africkom výlete. Pretože inak by to bola zvláštna predstava o prekvapení, keď si predstavíte komplikovanú dvornú etiketu. Veď princ musel o povolenie požiadať naprv kráľovnú Alžbetu, a potom aj nevestinho otca. Nuž čo, svet potrebuje ilúzie o romantických zásnubách a rozprávkovej svadbe!

Dianina následníčka
Zásnubný prsteň, ktorý William nastokol na prst Kate, pred ňou nosila princezná Diana. A je to skutočne nádherný šperk - oválny zafír je obklopený jagavými diamantmi. Podobnosť s matkou druhého následníka trónu tu však nekončí. Aj samotná kráľovská svadba nebola o nič menej pompézna, očakávaná či populárna ako tá v roku 1981, keď si princ Charles vzal Dianu. Kate má navyše rovnaký úsmev a láskavé srdce, ako Diana.

Tiež sa zanietene venuje charite a svojim deťom. A ľud ju miluje azda o nič menej ako Dianu, najpopulárnejšiu princeznú v novodobých dejinách. Vojvodkyňa Kate však, ako sa zdá, má väčšie šťastie v živote ako jej "svokra" - predovšetkým neutíchajúcu pozornosť a lásku manžela. Nehovoriac o tom, že s Williamom sa im už narodilo tretie dieťa.

Ako rástla malá Kate a ako sa zmenila po získaní titulu vojvodkyne, sa môžete pozrieť v GALÉRII pod článkom.

Autor: zp
Foto: profimedia

 24 fotografií

Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu! Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu! Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu! Premeny v čase Kate Middleton: Od kráľovnej večierkov po milovanú vojvodkyňu!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa