Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)

Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)
44 fotiek v galérií

Život sa s ňou nemaznal. Herečka Demi Moore (56) si toho zažila viac než dosť, napriek tomu sa z nej stala úspešná herečka.

VIDEO: Demi Moore vo filme Striptíz (1996)

Keď mala 15 rokov, tak ju znásilnili, podľahla drogám aj alkoholu a prešla si aj peklom v podobe bitiek či straty dcéry, ktorú čakala s hercom Ashtonem Kutcherom.
Tak sa rozhodla o tom vyrozprávať svetu a napísala knihu, v ktorej objasňuje kruté pravdy. „Inside Out“ prezrádza viac, ako by ste si možno o známej herečke priali vedieť.

V škole mala problémy, žila s otcom, ktorý bol hazardný hráč bez zamestnania a na výchovu svojej dcéry doslovne kašľal. Utekali jej oči, tak ju v škole šikanovali. Tak si prešla operáciami a keď jej bolo šestnásť, vydala sa na dráhu modelky, aby sa o dva roky neskôr vydala za rockového muzikanta Freddyho Moora. Po čase sa dostala k herectvu. V jednom z jej filmov si zahrala dievča závislé na drogách. Nemusela sa príliš s úlohou stotožňoval, lebo v tom čase naozaj fičala na kokaíne.  

Chcete vedieť o Demi viac? Tak si kliknite na galériu pod článkom. Fakty z jej života vás určite dostanú.  

Autor: mam
Foto: Profimedia

 44 fotografií

Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)Prešla si peklom! To, čo zažila slávna herečka, by ste určite nechceli skúsiť (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa