Prežívate tajný románik? Pár pravidiel, ako s ním narábať

Prežívate tajný románik? Pár pravidiel, ako s ním narábať

Na úvod chceme zdôrazniť, že v žiadnom prípade vás nechceme navádzať na mimopartnerský vzťah. Neexistuje ani návod na to, ako klamať zákonitého partnera.

Ak sa však ocitnete v partnerskom trojuholníku a máte dôvody, pre ktoré ho chcete na nejakú dobu utajiť, prinášame vám zopár tipov ako to urobiť než ho s partnerom začnete otvorene riešiť.

Mobily vás prezradia najskôr
Vzťahoví poradcovia vravia, že najčastejšie dôjde k odhaleniu nevery prostredníctvom mobilných telefónov. Preto, ak ste sa rozhodli, že sa pustíte do adrenalínovej zábavky zvanej „tajný románik“, myslite na to, že svoj nový objav si musíte v telefóne uložiť pod falošným menom a minimalizovať s ním esemeskovú komunikáciu. Správy okamžite mažte, rovnako ako dôkazy o volaní. Deaktivujte navigáciu, prostredníctvom ktorej si váš partner môže zistiť, kde sa práve v danú chvíľu nachádzate. Rovnako eliminujte komunikáciu cez sociálne siete, ktoré sú rizikové rovnako, ak nie viac.  

S návštevami hromadných akcií narábajte opatrne
Možno túžite so svojím ctiteľom zájsť do divadla alebo kina či len tak do spoločnosti. Ak ste sa rozhodli svoj vzťah tajiť, zabudnite. Aj keď ste presvedčená, že na akcii nikoho známeho nestretnete, ako sa vraví, náhoda je blbec. Nikdy neviete, kto koho pozná, kto vás kedy kde videl, napríklad na fotke. Ak predsa len neodoláte, vyberte si kultúrnu udalosť vo vzdialenejšom meste, aby ste riziko minimalizovali.  

Na darčeky radšej zabudnite
Ktorú ženu by nepotešilo, keby dostala kvety, malý darček, bonboniéru alebo inú pozornosť? Lenže, keď viete, že doma môžete mať problém takýto typ prezentu obhájiť, radšej sa ho vzdajte. Rovnako nezabudnite zlikvidovať vstupenky do divadla alebo kina a dobrou radou je, aby ste všade platili v hotovosti a nie platobnou kartou.

Dodržiavať predpisy je dôležité
Ak sa stretávate v aute alebo za sebou cestujete autom, dávajte si pozor na dodržiavanie rýchlosti. Fotografie z rýchlostných kamier sú dôkazovým materiálom. Rovnako ako pokuty, ktoré vám po čase policajti pošlú na domácu adresu.

Jazyk za zubami
Svrbí vás jazyk z toho ako by ste svojej najlepšej priateľke chceli povedať, aká ste šťastná, odkedy máte románik? Nerobte to! Čím menej ľudí o tom vie, tým menšie problémy. Na tejto filozofii trvajte aj u svojho nového objavu, lebo ak sa bude chvastať pred kamarátmi na pive, vaša avantúra skončí fiaskom.

Nemeňte zvyky

Viete ako znie dobrá rada pre tých, ktorí vyhrajú v lotérii obrovské peniaze? Nemeňte zvyky a typické prejavy správania! Rovnaké odporúčanie platí pre vás. Prezradiť vás totiž môže i to, ak sa začnete nápadne inak správať. Dodržiavajte zvyky, časový harmonogram a všetko usporiadajte tak, aby nenabúrali vaše pôvodné zvyky. Ak ste počas týždňa sedeli stále doma a teraz začnete chodiť trikrát do týždňa von, budete nápadná. Preto to musíte vymyslieť inak.

So sexom je to všelijaké
Ak váš intímny život s oficiálnym partnerom nebol na bode mrazu dávno predtým, než ste si začali mimopartnerský románik, mali by ste ho i naďalej udržiavať a partnerovi sa venovať. Problém nastíva, keď intímne fungujete aj so svojím „vedľajším“ partnerom, lebo si musíte dávať pozor, aby ste to, čo ste sa naučili v posteli s ním nezačali z ničoho nič uplatňovať aj doma. Budete okamžite podozrivá!

Autor: Radomír
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa