Prieskum: Toto očakávajte od vášho Valentína podľa znamenia zverokruhu

Prieskum: Toto očakávajte od vášho Valentína podľa znamenia zverokruhu

Technologický pokrok ovplyvňuje mnoho oblastí našich životov a online randenie nie je žiadnou výnimkou. V dnešnej dobe si milióny ľudí hľadá na stovkách zoznamiek tú pravú osobu, či už ide o jednorazovku, rande, vzťah alebo manželstvo.

S týmto rastúcim trendom je dobré mať čo najviac informácií. Navyše štatistiky ohľadom randenia a milostného života ľudí vždy zaujímali. Preto sa tím stojaci za jedinečnou zoznamovacou platformou sugardaters.sk rozhodol medzi svojimi používateľmi vykonať valentínsky prieskum, ktorého cieľom bolo rozanalyzovať typy ľudí na zoznamkách podľa znamenia zverokruhu a odhaliť tak ich očakávania na valentínske rande. Anonymnej ankety sa zúčastnilo vyše 300 Slovákov – mužov (SugarDaddies) aj žien (SugarBabes).

Sex na prvom rande

Rande so ženou
Baran, Kozorožec, Váhy a Lev sú za sex na prvom rande. Najmä, ak Baran niečo chce, chce to hneď! Ak vaša polovička patrí medzi tieto znamenia, pripravte sa na to, že sa budete cítiť žiadaný a veľmi sexy. Ak práve takto chcete ukončiť váš Sviatok zamilovaných, uistite sa, že idete na rande s jedným z týchto znamení. Ak sa stretnete so Škorpiónom, Strelcom, Rakom alebo Rybami, môže to skončiť dobre.

Tak ako majú radi tieto znamenia jemný a romantický sex, takisto vedia byť aj drsní. To znamená, že ak sa im páčite, určite vám dajú presne to, po čom túžite. Nemáte náladu na dobrodružstvo? Láka vás však útulný a oddychový večer s dobrým jedlom a dlhými rozhovormi? V tom prípade by ste na rande mali vziať Vodnára, Blížencov, Pannu alebo Býka.  

Rande s mužom
Blíženec, Lev, Panna a Vodnár s vami pôjdu na Valentína vonku, pretože očakávajú nejakú akciu. Presnejšie povedané, ich cieľom je dostať vás do postele. Baran, Býk, Strelec ani Ryby nepovedia nie na sex na prvom rande. Avšak budú trpezlivo čakať, kým spravíte prvý krok. O zvyšok sa už potom postarajú. Isté však je, že túto tému nevytiahnu, až dokým nebudú mať pocit, že im vysielate signály. Ak sa na to na Valentína necítite, vaším partnerom by mal byť Škorpión, Rak, Váhy alebo Kozorožec. Tieto znamenia s vami idú na rande jednoducho preto, aby vás lepšie spoznali.

Očakávania od valentínskeho rande
Prieskum ukazuje, že sú dva hlavné dôvody, prečo sa s vami chce niekto stretnúť na Sviatok zamilovaných. Ľudia buď hľadajú milenca/ku alebo si túžia nájsť svoju spriaznenú dušu.

Rande so ženou
Ak idete na rande so ženou s jedným zo znamení Kozorožec, Rak, Škorpión, Panna, Blíženci alebo Býk, mali by ste vedieť, že s vami ide vonku, pretože dúfa vo vzťah. Zatiaľ, čo Baran, Lev a Váhy vidia šancu na to, že si nájdu dlhodobého kamaráta s výhodami, Rak, Vodnár a Ryby by chceli romantiku, ktorá sa môže opakovať, ak to medzi vami zaiskrí.

Rande s mužom
Ak ste na rande s Baranom, Býkom, Blížencami, Pannou, Strelcom alebo Rybami, je pravdepodobné, že len skúma terén. Bude to jednorazový flirt alebo by sa z toho mohlo vykľuť kamarátstvo s výhodami? Pravdepodobne nad týmto chlap s jedným z týchto znamení premýšľa, keď ste spolu na drinku. Na druhej strane si muži so znameniami Škorpión a Kozorožec hľadajú skôr tradičný vzťah.

Ak pôjdete na rande s Levom alebo Rakom, pravdepodobne bude súhlasiť s čímkoľvek, čo navrhnete. Tieto znamenia nezvyknú odmietať možnosť ísť do vzťahu, ak je medzi vami chémia a ani by nemali mať problém s tým, ak to skôr vidíte na vášnivú noc.

Znamenia zverokruhu a nevera

Rande so ženou
Čo ak je vašou valentínska partnerka v znamení Rak, Lev, Škorpión, Kozorožec a Strelec a po rande sa dáte dokopy? V tom prípade je pomerne veľká šanca, že vám skôr či neskôr zlomí srdce. Ak hľadáte niekoho, kto bude verný, mali by ste vaše rande brať naozaj seriózne, ak je vašou Valentínkou Baran, Býk, Blíženci, Panna, Váhy alebo Vodnár. Pozor si dajte na Ryby! Aj keď sú zvyčajne verné, prieskum ukazuje, že môžu byť v pokušení ísť do postele s niekým iným.

Rande s mužom
Pozor by ste si mali dávať na Barana, Blížencov, Raka, Leva, Škorpióna, Strelca, Kozorožca, Vodnára a Ryby ako na lámačov sŕdc. Ak chcete niekoho skutočne verného, vyberte si radšej Býka alebo Pannu. S Váhami si nikdy nemôžete byť istá, či ostanú verní alebo podľahnú pokušeniu. Teraz by ste mali mať jasnejšiu predstavu o tom, čo očakávať od vášho valentínskeho rande. Záležiac od vašich cieľov by ste mali zvážiť výsledky tohto prieskumu, aby ste zažili čo najvzrušujúcejší Sviatok zamilovaných. Veľa šťastia!  

Zdroj: DaTech media
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Prírodná medicína"

Poradňa