Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!

Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!
30 fotiek v galérií

Vzťah princa Harryho a herečky Meghan Markle sa vyvíjal závratnou rýchlosťou. Od zoznámenia ubehli tri roky a už sú manželmi s dieťaťom. Ako to, že Meghan Harryho tak ohúrila? Odpoveďou je vraj jej podobnosť s princeznou Dianou!

VIDEO: Princ Harry, Meghan a Archie večerali v krčme

K manželstvu vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu sa najnovšie vyjadril historik David Starkey, ktorý sa špecializuje na kráľovskú rodinu. Pre dailymail.co.uk sa rozhovoril, že už v časoch Diany upozorňoval na to, že hoci bola z britského rodu, správala sa veľmi americky. Bola uvoľnená, otvorená, nebála sa vlastného názoru ani špecifického módneho vkusu. Bola to silná a dominantná žena, a presne taká je aj súčasná Meghan Markle.

MEGHAN A HARRY v Afrike: Kráľovská etiketa išla bokom, týmto šokovali aj domácich obyvateľov!

Historik ďalej vysvetľuje, že Harry bol vždy tak trochu “stratený”, čo bol následok skorej straty milovanej matky. Hľadal svoju cestu životom a potom prišla Meghan, ktorá ho jasne nasmerovala. Očarila ho povahou podobnou princeznej Diane a aj v manželstve sa ukazuje, že mu vyhovuje jej dominancia. Je to ona, kto tlačil na presťahovanie sa, na drahú prerábku domu, na odseparovanie sa od charitatívnej činnosti s Williamom a Kate a pomohla mu aj k rozhodnutiu, aby na letné dovolenky lietali súkromne.

Napriek tomu, že Meghan a Diana na prvý pohľad pôsobia úplne inak, Harry v nich našiel podobu, ktorá mu plne vyhovuje. Vyzerá, že je v manželstve šťastný a hoci silný vplyv Meghan iní kritizujú, on si ho pochvaľuje. Je síce - ako sa vraví - pod papučou, ale pokiaľ je spokojný, tak prečo nie?

Viac sa o Harrym a Meghan dočítate v galérii pod článkom!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 30 fotografií

Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!Princ Harry sa oženil s vlastnou mamou: Toto ho prezradilo!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa