Adriana Sklenaříková (51) bola jednou z hviezd benefičnej akcie Global Gift Gala. Jej cieľom je zbierať finančné prostriedky a následne ich používať na pomoc deťom, ženám a rodinám v núdzi. Už príchod Adriany na toto podujatie sa niesol vo hviezdnej nálade. Adriana, ktorá je aj ambasádorkou Červeného kríža bola obletovaná fotografmi azda najviac zo všetkých celebrít, a takmer zatienila aj spoluorganizátorku, herečku Evu Longoriu. Sklenaříková si v posledných rokoch užíva život matky, keďže sa jej nakoniec splnil najväčší sen a v 46. rokoch porodila dcérku Ninu (4).

Spolu s manželom, podnikateľom Aramom Ohanianom, sú šťastnými rodičmi a svoju rozprávku si žijú väčšinou v Maroku, kde vlastnia luxusný hotel. Adriana za svoj vzhľad vďačí génom, no zároveň si vypracovala vlastnú metódu, ktorá jej pomáha žiť vyrovnane, šťastne a zdravo, zvládať stres a zostať štíhlou. Ako nadšená zástankyňa zdravej výživy už počas štúdia medicíny a neskôr vďaka literatúre a stretnutiam s odborníkmi získala poznatky, ktoré úspešne využíva v každodennom živote.

O Adriane však len málokto vie, že je veľmi maškrtná, neodolá dobrému vínu, miluje sladkosti, nemá rada zákazy ani obmedzenia a nie vždy mala športového ducha. Fotky nádhernej Adriany, jej dcérky a manžela si môžete pozrieť v našej galérii.