Pred tromi rokmi sa objavil na verejnosti s frajerkou mladšou o dvadsať rokov. A presne na Štedrý deň požiadal mladučkú Mišku o ruku. Na Instagrame sa s radostnou novinou pochválila Michaela. Hoci nenapísala, že išlo o zásnuby, prstienok s bielym kamienkom, ktorý jej moderátor daroval, vraví za všetko. „I love you so much, Andrejko,“ napísala k fotke prsteňa Michaela a s gratuláciami od jej priateľov ako by sa roztrhlo vrece. Andreja sme sa teda opýtali nielen na zo, ako sa dopracoval k štíhlej línii, ale aj na svadbu.

V poslednom období ste výrazne schudli...

Áno, je to pravda. Už som sa nevedel na seba dívať. Začínal som na 90 kilogramoch a rekord chudnutia som dal na 77,7 kilogramu. Bola to méta, za ktorú som si sľúbil tresku.

Andrej Bičan, herec, moderátor,
Zdroj: archív A. B., Instagram.com/andrejbican, Instagram.com/miskakmecova, archív
Andrej Bičan, herec, moderátor,

Museli ste držať diétu alebo stačilo cvičenie?

Jasné, že som musel držať diéty, ale výrazne k tomu prispeli dva faktory - cvičenie a úplná zmena stravovacích návykov. Ešteže mám vedľa seba ľudí, ktorí vedia variť. Myslím, že najviac mi zaberá ananásová diéta, ktorú som si obľúbil.

Ktorý cvik vám vyhovoval najväčšmi?

Všetko, čo sa týka pohybu, mám rád. Veľa sme bicyklovali, ale najviac ma začali baviť činky. Aj keď sú sprofanované, patria do mužskej výbavy a žiadne alternatívne posilňovacie taktiky mi v živote neprinášali také rýchle výsledky.