Miro pred svetom tvrdohlavo mlčí  o tom, ako sa s ňou zoznámil. A po tom, čo sa v roku 2014 stal po tretí raz otcom, si svoje súkromie stráži ešte prísnejšie.

Na plný plyn
Život sa mu vraj vtedy obrátil naruby. Dcérky sa dodnes nevie nabažiť možno aj preto, že si uvedomuje jednu vec – čas nezastavíš! „Stále sa k tomu vraciam. Kedysi sme pracovali a pracovali, boli úspešní, boli sme v jednom švungu. Až oveľa neskôr si človek uvedomí, že predsa len v tej mladosti, keďže som stále točil a nebol doma, mi niečo ušlo,“ prezradil kedysi Noga pre televíznu reláciu o šoubiznise. Možno aj preto si nevie vynachváliť, že sa v pokročilom veku stal trojnásobným otcom. Je šťastný a život aj svoje dve dievčatá si užíva naplno. „Síce vo veku dedka, ale o to viac,“ dodal so smiechom v hlase vtedy 60-ročný herec. A tak sa čo najviac snaží byť doma.

Miro Noga s priateľkou Jankou
Zdroj: Ladislav Prikler
Miro Noga s priateľkou Jankou

Trinásta komnata
Jeho prvú manželku pozná málo­kto. Nečudo, s Líviou je rozvedený už takmer tridsať rokov. Manželstvo sa im rozpadlo po krutej rane, ktorú im osud uštedril pri ich druhom synovi. Marek sa narodil postihnutý. V rozhovore pre Slovenku pred rokmi herec povedal: „Vtedy som bol naozaj na dne. Pozbieral som však všetky zvyšné sily, veď som mal ešte staršieho Olivera. Naše manželstvo to, žiaľ, nezvládlo, nasledoval rozvod. Ale musel som žiť a ísť ďalej...“

S Líviou sa vraj nerozišli v zlom a najmä na seba nezanevreli. Tá dokonca pre Korzár prezradila, že ich vzťah sa časom stal lepším, než bol počas manželstva. No súkromie sa odvtedy zmenilo pre Nogu na akúsi trinástu komnatu, preto len zriedkakedy čo-to z neho prenikne na verejnosť.