Tehotenstvo po štyridsiatke už dnes nie je výnimočné. Mnoho žien nemá šťastie pri hľadaní svojej lásky alebo sa im jednoducho nedarí otehotnieť. Aj celebrity ako Erika Judínyová, Adriana Sklenařková, či Lucia Barmošová sú dôkazom, že aj matky vo vyššom veku zvládajú starostlivosť o svoje poklady!

Erika Judínyová (52): Dcérka Ella

Erika Judínyová s dcérou Ellou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CauOYBKLtOl/
Erika Judínyová s dcérou Ellou

Moderátorka Smotánky sa stala mamou ako 49-ročná. Otcom dcérky Elly je moderátor a zabávať Števo Skrúcaný (62). Ella oslávi tento rok tretie narodeniny. Aký je život s malým dieťaťom? "Radostný. Únavný, ale radostný. Naplnený, šťastný. Keď sa pozeráte na nádherné zdravé dieťa, tak nie je o čom. Rúhali by sme sa, ak by sme povedali čokoľvek iné," povedala Judínyová pre cas.sk. Jej manžel, ktorý už má tri staršie deti, priznal tiež aj únavu.

"Muž vo vyššom veku vníma otcovstvo oveľa zodpovednejšie, ako keď mal 20 - 30 rokov a stredom jeho vesmíru bola práca a budovanie kariéry. Dnes to celé vnímam inak, užívam si to. Samozrejme, niekedy som taký unavený, že rozmýšľam, či som nemal byť s kamarátmi na pive alebo či sme nemali driemať niekde v Karibiku. Ale to ma vždy veľmi rýchlo prejde."