Komentáre na seba nenechali dlho čakať. Každý chlapčeka obdivuje a želá mu všetko dobré. Iný komentujúci dáva za pozitívum fakt, že rozkošnému chlapčekovu tváričku neprekrýva smailík po vzore mnohých celebritných rodičov. Zdá sa však, že Dominika, ale aj jej partner Michal Navara sa radi fotografujú v nič nefaľšovanej domácej pohode a najradšej „takmer“ bez spodnej bielizne.

Michal Navara/Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram
Michal Navara/Dominika Cibulková

Najskôr totiť pobúrila internet fotografia, na ktorej má Dominika (vtedy ešte v pokročilom štádiu tehotenstva) v lone na mieste, kde by mali byť len nohavičky, umiestneného psa. Na najnovšej fotografii však leží v „kúpeľňovom“ outfite jej partner. Sladko na ňom spí jeho malý synček. Na prvý pohľad je fotografia naozaj krásna a plná lásky.

Presne tak ju aj komentujú jeho priaznivci. Keď sa však na obrázok zahľadíte lepšie, nájdete jeden „takmer neviditeľný“ detail. Navarove intímne partie ukrýva len malý uterák. Stačila malá nepozornosť a to, aby to, čo by malo byť ukryté, sa na verejnosti ukázalo v plnej nádhere! Pozornosť komentujúcich by sa potom neobracala na drobného chlapčeka, ale na...

Michal Navara/Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram
Michal Navara/Dominika Cibulková

Inkriminovanú fotografiu nájdete v galérii pod článkom.