O necelý mesiac dovŕši 50-tku a pred pár dňami, na odovzdávaní českých Slávikov ukázala, ako sa robí super šou. V zlatom body, ovešaná reťazami v štýle J.Lo sa postavila na pódium pražskej O2 arény a doslova to tam roztočila. Svoj sexi kostým so zlatými čižmami odpozerala od pop ikony Jennifer Lopez, ktorá sa takto oblečená ukázala na svojom koncerte v roku 2019.

Ako píše denník ahaonline.cz, Dara ohromila prítomné hviezdy českého šoubiznisu aj po oficiálnej časti Slávikov, keď dorazila na párty v luxusných šperkoch talianskej značky Gismondi 1754. Celý set, ktorý obsahuje náušnice, náhrdelník a prsteň má hodnotu neuveriteľných 21 miliónov českých korún, čo je v prepočte asi 800 tisíc eur! Oslnivý náhrdelník na Darinom krku je navyše absolútnym víťazom The Couture design awards v Las Vegas za najkrásnejší dizajn design.

Dara Rolins sa predviedla v šperkoch za milióny
Zdroj: Blesk
Dara Rolins sa predviedla v šperkoch za milióny

Na slávnostnom večeri Českého slávika som mala šaty značky Elie Saab, topánky od Versace, kabelku Fendi a šperky Gismondi v hodnote približne 860-tisíc eur,“ povedala spomínanému denníku Dara. Fotky z vystúpenia, ako aj z párty si môžete pozrieť v našej galérii.