Divoška Gregorová: S ktorým známym hercom strávila tri dni v hotelovej izbe? (FOTO)
Jordánec Gassan študoval v Bratislave medicínu, ona herectvo. Bola do toho sukničkára taká zamilovaná, že nedbala ani na „hrôzu“ v rodine - v tých časoch si vziať Araba a moslima nebolo veľmi v móde. Po dlhých vybavovačkách na úradoch (dokonca v Bukurešti) sa vzali a o rok sa im narodila dcéra Rola.

Mladý doktor Gassan chcel mať prax v Dubaji, a tak Hana nasledovala manžela do sveta, kde ženy veľmi nepretŕčajú na verejnosti svoju krásu a pôvab. Dcéru nechala v opatere svojich rodičov, a tak nečudo, že ohnivú brunetku ďaleko od domova prepadli depresie. Keď Hane režisér Martin Hollý ponúkol rolu vo filme Noční jazdci, s nadšením súhlasila. Rád bol aj Gassan, ktorému sľúbila, že mu v Bratislave vybaví atestáciu.

Tri dni v hotelovej izbe

Nočných jazdcov, drámu z prostredia pašovania koní, nakrúcali vo Vysokých Tatrách. Hlavnú postavu hral popri Miškovi Dočolomanskom český sexsymbol a predstaviteľ mužnej sily Radek Brzobohatý. Vtedy bol ženatý s herečkou Jiřinou Bohdalovou. Náhoda chcela, že sa na filmovačke pokazilo počasie a nedalo sa natáčať.

Rytmus KONEČNE prehovoril o rozchode s Darou: TAKÁTO je skutočná pravda!

Divoška Gregorová: S ktorým známym hercom strávila tri dni v hotelovej izbe? (FOTO)

Medzi Hanou a Radkom preskočila opatrná iskra, ktorá však prepukla v hotový požiar. „Tri dni sme s Radkom nevyšli z hotelovej izby,“ priznala herečka. A obaja vedeli, že majú vážny problém. Gassan to prijal až podozrivo dobre, na rozdiel od Bohdalovej, ktorá neveru svojmu exmanželovi nikdy neodpustila.

Keď Radek odišiel…
Vzali sa. Radek si osvojil Rolu, ktorá ho mala takmer za vlastného otca, po čase sa narodil syn Ondřej, dnes známy herec, moderátor, spevák a hudobník. (Rola sa stará o chod rodinného podniku, v Divadle Radka Brzobohatého prevádzkuje kaviareň a reštauráciu.)
Vzťah Gregorovej a Brzobohatého pôsobil dlhé roky ako dokonalý. Napriek vekovému rozdielu 20 rokov!

Dopĺňali sa, hoci prvé husle pri pokojne starnúcom manželovi hrala činorodá Hana. Keď Radek náhle odišiel, Hane sa zrútil svet. Veď ho milovala a obdivovala. A zrazu bola sama. Práce mala vyše hlavy, nielen vo vlastnom divadle, ale aj v seriáloch, z ktorých sa jej hrnula ponuka za ponukou. Dobrá náplasť na ubolené srdce...

Divoška Gregorová: S ktorým známym hercom strávila tri dni v hotelovej izbe? (FOTO)

Zabudol na ženu a deti?
Gregorová sa nikdy netajila tým, že sa jej páčia muži, hoci takí mužní a plní sexepílu, aký mal jej Radek, už podľa nej vymreli. A potom nastal zlom. Alebo skrat? Na Hanu sa zavesil Ondřej Koptík (36), zajačik, ktorý v nej vzkriesil ilúziu lásky, ibaže jej zabudol povedať, že má manželku a dve deti. A zrazu bol ochotný zriecť sa všetkého a pobalamutiť váženej herečke hlavu. Tá mu dala urobiť nový zub, vybieliť chrup, naučila ho správať sa v nóbl spoločnosti….

Dnes vie, že radšej mohla stretnúť samého Lucifera. Z Koptíka sa vykľul drogovo závislý človek, ktorý sa začal nechutne navážať do Haninej rodiny, navyše dôverné esemesky od herečky liečiacej sa po kolapse v nemocnici uverejnil bezostyšne na Facebooku. O tom, že to s ním bolo vážne, svedčí aj fakt, že Koptíka našli jeho rodičia na psychiatrii, dodnes však odmieta podstúpiť liečbu. Vzťah po necelých dvoch rokoch krachol a škandál ešte dlho kŕmil prvé stránky bulváru v Česku aj na Slovensku.

Kliknite do GALÉRIE fotografií pod článkom.

Autor: Redakcia
Foto: Pluska, archív