Podobne ako so Chantal...

Stalo sa tak prekvapivo na mieste, kde býval s exmanželkou CHANTAL POULLAIN (66).

Manželstvo Bolka a Chantal trvalo 15 rokov od roku ´87 a vzišiel z neho syn VLADIMÍR (33). „Počas nášho manželstva sme bývali v Brne na námestí Družby národov. Keď došlo k nášmu rozkolu, tak to premenovali na Dominikánske námestie,“ zaspomínal Polívka, apelujú na francúzsky pôvod svojej niekdajšej. Nevedno, prečo si na spečatenie tretieho životného zväzku zvolil práve toto brnenské námestie.

Svadba Bolka Polívku a Marcely Černej.
Zdroj: Facebook/Divadlo Bolka Polívky

Napriek tomu, že sa obrad odohral na radnici, novomanželia sa zastavili aj vo vedľajšom kostole. „Pán Polívka s manželkou poďakovali Bohu za to, že to vydržali tak dlho, aby sa mohli stať svojimi,“ prezradil vtedy denníku Aha! diakon, ktorý sa svadby zúčastnil. Regulérny obrad v kostole novomanželia mať nemohli, cirkev totiž oddáva rozvedených ľudí len zriedka a za výnimočných okolností.

Bolesk Polívka s deťmi a aktuálnou partnerkou.
Zdroj: Martin Hýkl/Blesk.cz
Bolesk Polívka s deťmi a aktuálnou partnerkou.

Tri ženy, šesť detí

Herec má dokopy až šesť detí, tri dcéry a aj troch synov. Kedysi sa chválil, že každému zo svojich detí chcel dopriať luxus vlastnej mamy, a takmer mu to vyšlo. So štyrmi partnerkami má spolu šesť detí, a z toho s prvými tromi mal skutočne po jednom potomkovi, ale s tou štvrtou tri.