Testovanie na Covid - 19. S týmto sa najnovšie na sociálnej sieti verejne pochválil Viktor, ktorý aj s manželkou podstúpili testovanie. Museli tak urobiť, pretože obaja budú moderátorskou súčasťou televízneho projektu, ktorý sa v týchto dňoch pripravuje. A nebol by to Viktor, keby všetko nefotografoval a nedokumentoval. To mu ale ľudia vo veľkom vyčítali.

Najmä teda fotku, na ktorej Adele zdravotník strká paličku do nosa a ona sa veru netvári, že by jej to bolo príjemné. "Tá fotka Adel mi príde ozaj už moc. Ja by som svojho za zverejnenie takejto fotky asi zabila. Dúfam, že s tým súhlasila. "Adel musí mať radosť za túto zverejnenú foto," zneli komentáre pod snímkou od viacerých ľudí. Viktor ale okamžite reagoval, že jeho manželka fotku videla a uverejnenie mu schválila. Jeho ale pri testovaní vraj nemal kto vyfotiť.

Viktor sa pri testovaní na Covid-19 ukázal ako fešák. Jeho manželku ale všetkým ukázal v nie lichotivej póze.
Zdroj: Instagram
Viktor sa pri testovaní na Covid-19 ukázal ako fešák. Jeho manželku ale všetkým ukázal v nie lichotivej póze.

Toto pritom ale nebola jediná snímka, kedy Viktor svoju milovanú manželku zvečnil na sociálnej sieti v nelichotivej póze. Urobil tak aj pred pár mesiacmi, keď spoločne sledovali politickú relácie a on vyfotil Adelu, ako leží odlíčená na gauči, zababušená v hrubom župane a prikrytá paplónom až po bradu. Nuž, niektoré snímky na sociálnu sieť nepatria.

Anketa
Čo poviete na fotku Adely, ktorú zverejnil Viktor?

Nelichotivý záber Adely v galérii.