Nemecká topmodelka Heidi Klum (49) žije naplno! V júni budúceho roka oslávi 50-tku, jej manžel je o šestnásť rokov mladší. Hoci sú zamilovaní po uši, modelka si už síce uvedomuje aj svoj vek, no napriek tomu sa ešte pohráva s myšlienkou na piate dieťa. "Veľká päťdesiatka je už za rohom. A s pribúdajúcim vekom idú veci ťažšie," zverila sa s predstavami o piatom dieťati Heidi Klum v rozhovore pre The Sun."Ale chcela by som to? Niekedy si myslím, že áno," šokovala krásna mamička. Je však aj úspešná biznismenka a má zmysel pre realitu.

"Keď ste starší, nie je to také jednoduché ako v mladosti. Jedna vec je chcieť a cítiť, druhá je môcť," uviedla ďalej. Jej hlavným domovom je USA, kde s ňou žije aj jej manžel Tom, ktorý sa narodil v Magdeburgu v bývalom východnom Nemecku. So skupinou Tokio Hotel, ktorú založil s bratom, dvojčaťom Billom, sa preslávili po celom svete a získali viaceré ocenenia MTV. Vzťah Heidi a Toma je plný vášne, čo pravidelne prezentujú aj na sociálnych sieťach. 

Je neuveriteľné, ako majstrovsky si Heidi Klum vybudovala svoju kariéru, hoci má štyri deti. Jej najstaršia dcéra Leni (18), ktorej biologickým otcom je taliansky miliardár Flavio Briatore (72), sa taktiež snaží presadiť v modelingu. Nedávno vyvolali nevôľu verejnosti, keď spolu fotili v spodnej bielizni známej talianskej značky - fotky vraj boli príliš sexi. Okrem nej má Heidi ešte tri deti s britským soulovým spevákom Sealom, a to syna Henryho Günthera Ademolu Dashtu (17), Johana Riley Fyodora Taiwoa (15) a dcéru Lou Sulolu (13).

Na postave topmodelky to ale nezanechalo absolútne žiadne stopy! Pozrite si v našej galérii.