Ako prebehla oslava vášho jubilea?
Veľmi príjemne. Manžel trávil čas v piešťanských kúpeľoch, a tak som na víkend prišla za ním. Čakala ma kytica, sladká torta od milého hotelového personálu a veľa darčekov, od voňavého až po ligotavé… a o týždeň neskôr skvelá večera s mojou rodinou.

Dostali ste aj darček, ktorý vás dojal alebo mal pre vás špeciálnu hodnotu?
Mňa poteší každý darček. Od každého z mojich blízkych má veľkú hodnotu, ale dostala som aj veľa gratulácií od mnohých mojich priateľov, a čo ma prekvapilo, na Instagrame od neznámych ľudí, ktorí ma neskutočne potešili, toľko podpory, obdivu, krásnych prianí. Čo vám poviem, život je aj vďaka nim krajší.

Žiari optimizmom, napriek rodinnému trápeniu.
Zdroj: LÝDIA CZAKÓ
Žiari optimizmom, napriek rodinnému trápeniu.

Patríte k ženám, ktoré občas „depkujú“ zo svojho veku, alebo to vôbec neriešite?
Neriešim a ja vo všeobecnosti „nedepkujem“. Som veľmi vyrovnaný človek. V mojej profesii to inak nejde. Príde čas, keď si musíte uvedomiť, že príležitosti, ktoré som dostávala ja v najlepšom veku, teraz čakajú na mladšie kolegyne. Zo srdca im prajem, aby mali možnosť moderovať zmysluplné a hodnotné relácie. Nesmierne sa teším z nášho Dámskeho klubu, ktorý má obrovskú divácku podporu. Vek so sebou prináša najmä skúsenosti, ktoré sa nedajú v našej brandži ľahko získať, tie musíte zažiť, aby ste mali znalosti, prirodzenú schopnosť a empatiu.

VIDEO: Takto sme fotili Ivetu Malachovskú na titulku >>>