Jana Kirschner v ohrození koronavírusu? Správanie jej susedov v Londýne vás dostane... (FOTO)
Tvrdí, že doposiaľ na pandémiu koronavírusu okolo nej každý doslovne kašľal a vláda si tiež nedala veľkú námahu začať s opatreniami, ktoré by spomalili šírenie nákazy COVID-19. Dnes nesú následky!

Ľudia chodia neustále do práce, tlačia sa v metre a zabúdajú chrániť si tvár. Tak sa môže pliaga šíriť ďalej. Aj samotná speváčka žije s dvoma dcérami a manželom Eddiem na mieste, ktoré nie je úplne bezpečné.

Tak sa nemôžeme čudovať, že na svojom Instagrame pred časom uviedla: „Disciplína nikdy nebola moja silná stránka. Pred nami ďalší týždeň a ďalšie výzvy. Od pondelka aj u nás homeschooling. Práve som stretla susedu z vedľajšej ulice. Z 50-tich rodín na ich ulici, je až sedem momentálne v karanténe..."

Jana Kirschner v ohrození koronavírusu? Správanie jej susedov v Londýne vás dostane... (FOTO)

A pokračuje: "Vytvorili si skupinu a vždy, keď niekto potrebuje nákup, lieky, jednoducho čokoľvek, ostatní pomôžu. Ľudia sú síce tichí a vzdialení, ale po minulotýždňovom nákupnom šialenstve je cítiť kľud. Akoby sa všetci pripravovali na približne 12-týždnovú plavbu do neznáma. Krok za krokom... sme v tom všetci spolu. Ďaleko, ale predsa blízko. Držte sa. Stay positive. Love to all..."

Ak chcete vedieť o Jane viac, kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Instagram, Facebook