Jano Ďurovčík a jeho manželka Barbora mali svadbu pred štyrmi rokmi, synček Janko sa im narodil v septembri 2020. Od tej doby veru poriadne vyrástol! Ako sa známy choreograf cíti v úlohe otca? "Je to niečo úplne iné v mojom živote. Som šťastný človek. Vo veku, aký mám ja, to prichádza so všetkými pozitívami aj s negatívami. Určite to beriem inak ako dvadsaťročný mladík. Je to dar. Ja od Janka dostávam toľko naspäť!" Hoci má Janko ešte len tri rôčky, jeho otec sa zaoberá aj tým, aká budúcnosť ho čaká.

Janko Ďurovčík ako 1,5 ročný
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbjulGrK6Gd/
Janko Ďurovčík ako 1,5 ročný

"Nie som si istý, či ho dokážem dobre pripraviť pre tento svet. Mňa vychovávali starodávnym spôsobom, veľmi prísne. Na jednej strane pokora, na druhej aj zmysel pre spravodlivosť. „Janík, konaj dobro, to sa ti v živote vráti.“ Obávam sa, že toto už v dnešnej dobe takto nefunguje. Zlo, podlosť a zákernosť dokážu zostať nepotrestané. Svojho syna však nedokážem vychovávať inak."

Malého Janka na Instagrame Barbora často neukazuje. Občas však urobí výnimku a my môžeme vidieť, ako ich poklad rastie. Tento rok ho čaká oslava 3. narodenín a musíme uznať, že z neho rastie poriadny fešák, s neuveriteľne modrými očami! "Celá maminka," zhodli sa viacerí komentujúci. Veď napokon, presvedčte sa sami, fotky nájdete v našej galérii.