Veronika Žilková zažila v marci šok, keď jej manžel Martin Stropnický podľa super.cz poslal mail, kde písal, že už ju nemiluje. Dôvodom bola mladšia milenka. Dovtedy si myslela, že je všetko v poriadku. O rozvod však zatiaľ nikto nepodal. Herečka o tom, čo sa stalo hovorí otvorene. Priznala však aj to, že sa z toho zrútila, ale nakoniec dala naspäť dokopy.

Dnes je opäť šťastná po boku nového muža! Pred pár dňami sa ním pochválila aj na Instagrame. „Prajem vám všetkým, kto ste singl, aby ste niekoho stretli,“ napísala k fotke. Žilková nového partnera priznala programu ShowTime na televízii Prima.

„Už sa tým netajím. Áno, niekoho som stretla. Ten muž je z úplne iného sveta,“ porozprávala. Jej nový priateľ je rocker Pepa Holomáč (62). „Bývalý rocker a basák zo starej kapely Argema. Potom založil novú ex Argemu. Keď som ho stretla, nevedela som, o čo ide. Nikdy som rock nepočúvala. Je to vtipné, že to prišlo v čase, keď skúšam rockový muzikál v divadle Broadway,“ smeje sa Žilková. A tak podľa jej slov zasa žije a my jej prajeme všetko len to najlepšie.

Pozrite si ich spoločnú fotku v našej galérii.