MENU
Vyhľadávanie:
Kvízy

OTESTUJTE SA: Ktorý seriál je pre vás ako stvorený?

Seriálová novinka na Netflixe Wednesday pritiahla k obrazovkám tisícky fanúšikov nezabudnuteľnej rodiny Adamsovcov. Tentoraz sa však dej sústredil na temnú dcéru Morticie a Gomeza Wednesday. Tú v novom seriáli bravúrne stvárnila len 20-ročná americká herečka, známa z televízneho seriálu Jane the Virgin, Jenna Ortega. V skutočnosti je predstaviteľka temnej Wednesday nielen krásna, ale aj poriadne sexi.
Zdroj: @netflix

27.12. 2022 12:00 Neviete, čo s dlhými chladnými večermi? Dobrý seriál vás zabaví aj na niekoľko hodín! Aj keď sa už zima pomaly končí, mínusové teploty a krátke dni nás ešte stále neopúšťajú. Veľakrát je preto najlepším relaxom zostať v pohodlí domova, uvariť si teplú večeru a zapozerať sa do skvelého seriálu pod teplou dekou. Ak ste ešte stále nenašli vášho favorita, s týmto kvízom sa vám to možno podarí.

1/10 Ako vyzerá váš večer počas pracovného týždňa?

2/10 Dovolenku si okrem ceny vyberám najmä podľa:

3/10 Môj ideálny narodeninový deň s kamarátmi vyzerá nasledovne:

4/10 Mojimi obľúbenými knihami sú:

5/10 V škole som vždy bola:

6/10 Mojím vysneným cestovateľským snom je:

7/10 Kamaráti a známi by ma najskôr charakterizovali ako:

8/10 Môj postoj k prekvapeniam je:

9/10 Kritické situácie riešim:

10/10 Do školy/ práce väčšinou chodím:

Pochváľ sa výsledkom

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Každý štvrtý Slovák je obézny, prevládajú najmä ženy

Patríte k ľuďom, ktorí neustále bojujú s nadváhou? Vyhľadávajú rozličné diéty a snažia sa o zdravý životný štýl, no ich problém sa stále vracia alebo sa možno zhoršuje? V rozvoji obezity alebo v tom, či priberieme, alebo schudneme, zohrávajú úlohu mnohé faktory. Základom je vyhľadať lekára a riešiť problém s ním. Obezita je totiž choroba, a tak patrí do rúk lekárom.

Ilustračné foto

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.