Na svojom blogu The Tig, ktorý už dnes nefunguje, Meghan nepriamo priznala, že nepatrí medzi náročných divákov, práve naopak. Najradšej sa pozerá na treťotriedne filmy z hollywoodskej produkcie určené pre tínedžerov.

Obdivuje moderný tanec
Medzi jej najmilovanejšie patrí tínedžerský muzikál Tanec s vášňou (Centre Stage) z roku 2000. Meghan sa totiž počas nakrúcania seriálu Suits skamarátila s jednou z hlavných predstaviteliek, Amandou Schull, a jej otázky ohľadom filmu vraj nemali konca. Dej sleduje osudy dvanástich mladých tanečníkov a na prvý pohľad pripomína príšernú napodobeninu Hriešneho tanca. Nie div, že od kritiky aj divákov dostal iba priemerné až negatívne hodnotenia. Ktovie, či si Meghan s rovnakým záujmom pozrie aj seriál s novou generáciou tanečníkov, ktorý sa chystá po 20 rokoch od premiéry filmu.

Meghan je známa milovníčka rýb a morských príšer.
Zdroj: Profimedia

Túžila byť roztlieskavačkou?
Ďalší film, ktorý Meghan oslovil, bol Dievčatá, do toho! (Bring It On) s Kirsten Dunst a Gabrielle Union. Úsmevná tínedžerská komédia zo športového prostredia o roztlieskavačkách je takisto z roku 2000. Meghan sa stretla s Gabrielle Union na jednej módnej prehliadke v New Yorku a filmovú rolu svojej kolegyne si okamžite obľúbila. Ani tento film nepatrí medzi špičku filmovej tvorby, kritika ho poriadne rozdupala a označila za absurdný, nereálny, predvídateľný a zmätočný, ktorý nemá čo povedať ani stredoškolákom. Ktovie, či si Meghan s rovnakou chuťou pozrela aj päť voľných pokračovaní.

VIDEO: Meghan nie je jediná: 15 celebrít, ktoré randili s kráľovskými príslušníkmi >>>

Kliknite do galérie pod článkom.