Modelka Alexandra Gachulicová: Kam by som nosila diamanty?
Zdroj: Peter Zakovic

„Ak máte nepohodlné topánky alebo o dve čísla menšie, ani povrch móla nie je vždy ideálny, a tak sa stalo, že dva- alebo trikrát som zletela. Ale vtedy spadli aj ďalšie baby. Dnes sa tomu len smejeme,“ spomína. Súčasťou práce modelky je strážiť si formu a v posledných rokoch je žiadaná zdravá, pevná a prirodzene štíhla postava.

VIDEO rozhovor alias Báječnú minútku s Alexandrou nájdete pod článkom. Všetky jej tajomstvá vyrozprávala v pohodlí aj vďaka www.eurosofa.sk.

Saša ju má, podľa vlastných slov, našťastie geneticky danú, ale tiež sa snaží zdravo stravovať, hoci občas aj zhreší… „Milujem sladké,“ priznáva. „Keď je pracovné nasadenie veľmi vysoké, mávam fázy, keď veľa jem a zároveň od stresu chudnem. Vtedy si neodopriem pizzu, cestoviny, koláče - jasné, že sa to ukáže na postave. Záchranou je šport a cvičenie,“ dodáva. Ako každú modelku, aj ju spočiatku lákalo pokušenie vlastniť niektorý z predvádzaných kúskov. Dnes je však už imúnna. „Keď fotím alebo prezentujem na móle nejaké krásne modely, napríklad kožúšok alebo diamanty, jasné, že po nich zatúžim, ale poviem si, Kam by si nosila diamanty?, a je po túžbe.“

Modelka Alexandra Gachulicová: Kam by som nosila diamanty?
Zdroj: Marek MACO Neumahr

Alexandra Gachulincová si však odskočila aj do šoubiznisu… Po speváckej šou Tvoja tvár znie povedome sa objavuje s mikrofónom ako moderátorka vo webovej tolkšou SuperStar. A tak sa zdá, že má toho naozaj dosť. Nájde si čas aj na normálny život a na priateľa? „Kedysi som sa s frajermi vídala raz za dva-tri mesiace, s terajším priateľom sme spolu každý deň,“ hovorí Saša a tiež priznáva, že už vo svojom veku rozmýšľa o rodine. „Počujem tikať biologické hodiny, ale ešte si chcem rok, dva plniť pracovné sny a potom sa už venovať rodine.“
A koľkým deťom? „Som z troch detí, takže trom, ale nebláznite, ešte nemám za sebou ani prvý pôrod. Fúha, mám čo robiť!“

Ako zasiahla smrteľná hrozba do života Alexandry „Saši“ Gachulincovej? Dozviete sa v novom dvojčísle Báječnej Ženy 13 – 14!

red