Za to, že všetko napokon ustál, vďačí svojej rodine, ktorá napriek všetkému drží pokope. Honza sa ženil veľmi mladý. Bláznivo sa zamiloval do svojej spolužiačky na strednej škole a aby sa mohli vziať, museli sa nechať vyhlásiť za plnoletých, píše magazín Šarm.

Ich svadba sa konala presne pred 38 rokmi, a tak sa Honza na sociálnej sieti pochválil svadobnou fotkou. No keď uvidíte mladého ženícha, sotva v ňom Honzu Musila spoznáte!

Napriek tomu, že sa Honza s Ivetou brali takí mladí, ich vzťah celkom dobre fungoval, do rodiny pribudli postupne dve dcéry, Lucie a Veronika, a všetko vyzeralo byť zaliate slnkom. Neskôr si však Honza uvedomil, že ho viac priťahujú muži, a nasledoval rozvod.

Potom od roku 2007 žil v registrovanom partnerstve s Jakubom Pechrom, no v roku 2012 prišiel rozchod. A od roku 2016 vstúpil do registrovaného partnerstva s ďalším Jakubom, s ktorým prijal aj rovnaké spoločné priezvisko Gareth. S exmanželkou, oboma dcérami, štyrmi vnúčatami a súčasným partnerom sú dnes navzdory neprajníkom jedna veľká, milujúca rodina.