Jej mama už v minulosti naznačila, že za všetkým nešťastím jej dcéry môže byť tragická udalosť z mladosti, ktorá ovplyvnila celý jej život. Ivetina prvá veľká láska Petr Sepéši tragicky zahynul pod kolesami vlaku. Iveta sa o ňom verejne vyjadrila ako o jedinej svojej láske.... S Ladislavom Štaidlom síce mala syna , ale vzťah sa im stroskotal, manželstvá s Jiřím Pomejem a Josefom Rychtářom boli pre labilnú speváčku skôr príťažou.

Iveta Bartošová, keď ešte mala kompletnú rodinu.
Zdroj: Blesk
Iveta Bartošová, keď ešte mala kompletnú rodinu.

Mama Svatava nedokáže pochopiť skok pod vlak, nakoľko Iveta sa s Josefom Rychtářom mala vraj už onedlho rozvádzať. A zrazu takýto nečakaný šok... Podľa talianskeho exmilenca Domenica Martucciho bola Iveta v manželstve s Rychtářom utrápená a nešťastná. Je presvedčený, že Iveta spáchala samovraždu preto, lebo ju Rychtář týral, pravdou je, že z neho mala strach, čo sama priznala.

Dátum tragického konca Ivety Bartošovej - 29. apríl - je dňom narodenín Josefa Rychtářa. V rovnaký deň, 29-teho nie apríla, ale júla zahynula pod kolesami vlaku aj jej prvá láska, Petr Sepéši. Trápená umelkyňa si tento deň zrejme nezvolila náhodou...

Zdroj: plus7dni.sk