Svadba s princom Harrym posunula Meghan Markle medzi celebrity, o ktorých sa najviac diskutuje. Jedni jej držia palce, iní ju neznášajú. Keď iniciovala odchod z kráľovskej rodiny a presťahovanie do Los Angeles, nahnevala tým mnohých priaznivcov kráľovskej rodiny i Harryho fanúšikov.

Čo sa očakáva?
V dlho očakávanej knihe Finding Freedom, ktorej vydanie bolo pre pandémiu koronavírusu posunuté na august, Meghan a Harry údajne vysvetľujú svoje pohnútky pre odchod a nešetria ani perličkami zo zákulisia. Kráľovský palác je z toho očividne nervózny, lebo nikto presne nevie, čo všetko vypláva na povrch. Kráľovskí poradcovia už vopred naznačujú, že kniha prinesie jednostranný pohľad na celú záležitosť – očistí Sussexovcov a očierni iných, hlavne princa Williama a vojvodkyňu Kate.

Meghan Markle odhalila svoje skúsenosti s rasizmom v osem rokov starom videu z roku 2012, ktoré sa znovu objavilo v súvislosti so smrťou George Floyda.
Zdroj: profimedia

Nová biografia
Len o pár týždňov neskôr, 12. novembra, má vyjsť prvá exkluzívna biografia Meghan. Autorom je Sean Smith, špecialista na životopisné knihy celebrít. Na konte má už šesť bestsellerov preložených do desiatok jazykov vrátane biografie Kate Middleton, Robbieho Williamsa a Toma Jonesa. Podľa samotného autora kniha je o „úžasnej ceste“ vojvodkyne zo Sussexu. Zámerom je údajne narovnať mienku o najviac diskutovanej, hanobenej a skreslene opisovanej žene na svete. Nuž, uvidíme...

V galérii uvidíte „úžasnú cestu“ Meghan Markle.

FOTO Rozmary Meghan nemajú konca! Kniha o živote s Harrym je len ďalší podvod: Aha, čo si vymyslela! >>>