Svoje o tom vie najnovšie aj odhodlaný športovec a akčný hrdina Mark Wahlberg. Minulý rok nárazovo pribral 20 kilogramov kvôli filmu, i keď podľa mnohých v nezdravo krátkom čase. Nakrúcal totiž životopisný film ´Otec Stu´ (Father Stu) o bývalom boxerovi, ktorý sa stane kňazom a logicky prejde aj telesnou transformáciou na "obyčajného človeka".

Snímku označuje ako svoju „srdcovku“, na ktorej pracoval priebežne až šesť rokov. Ide o režisérsky debut dlhoročnej partnerky Mela Gibsona (66) Rosalind Ross (31) a sám Gibson sa v nej tiež ukázal.

Aby bývalý model spodnej bielizne rýchlo pribral, prijímal celých 7-tisíc kalórií denne, o ktorých objem sa mu staral osobný šéfkuchár Lawrence Duran. A aj keď je na fotkách z nakrúcania výrazne širší najmä v oblasti pása, o zvyšok sa postarali v maskérni.

Začiatkom tohto roka však verejnosť prekvapil znova – zverejnil zábery novonadobudnutej svalnatej postavy, na ktorej znova pracuje. Otec štyroch detí skrátka vie, čo je to disciplína a keď si niečo fyzicky zaumieni, do určitého času to skrátka splní - akýmkoľvek smerom.

Anketa
Pribrali by ste dobrovoľne 20 kg za honorár?

Premeny herca si pozrite v našej galérii.