Zatiaľ čo sa mnohé ženy trápia popôrodnými kilami celé mesiace či roky, mladá mama je fit a štíhla ako prútik. Po prepustení z nemocnice dokonca ochotne pózovala na „privítacej“ párty a v jej výraze nebolo vidieť ani náznak bolesti z operačnej jazvy.

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
Monika Bagárová

Dôkazom toho, že mladá speváčka je naozaj vo forme, je fotografia, ktorú uverejnila len pár dní po pôrode na svojej sociálnej sieti. Monika na nej nemá ani náznak bruška a nohy má štíhle ako srnka. Podľa fotiek, ktoré krásna porotkyňa SuperStar zverejnila, bol pri pôrode aj jej partner, zápasník Makhmud Muradov (30). „Nič viac neexistuje, najkrajší pocit na svete, moja rodina, moje lásky. Ďakujem, pane, za ten najkrajší dar,“ napísala k záberom svojej rodinky priamo z pôrodnice Monika.
Týždeň po pôrode Monika napísala zasa toto: „Naša Ruminka je dnes týždeň na svete. Byť mamou je najkrásnejšia vec. Stále sa na ňu dívam a ani tomu nemôžem uveriť, taký zázrak náš milovaný...“

Monika Bagárová s partnerom - toto je ich prvá spoločná rodinná vychádzka
Zdroj: Instagram
Monika Bagárová s partnerom - toto je ich prvá spoločná rodinná vychádzka

A dôkazom, že Monika má doslovne „vrtuľu v zadku“ je jej ďalší komentár: „V deň narodenia Ruminky by mi ani omylom nenapadlo, že za 5 dní budem lietať po dome, upratovať, variť, prať. Ženské telo je proste neuveriteľné. Mamičky, ste bohyne...“ Dnes sú už s partnerom Makhmudom v jednom kole. A dôkazom, že vychovávať bábätko je naozaj náročné je fotografia zmareného bojovníka.

Chcete ju vidieť? Kliknite na našu galériu pod článkom.