Nečudo, veď hviezdna svadba je už na dohľad. Vyšlo totiž najavo, že sa bude zanedlho vydávať, o podrobnostiach obradu však zatiaľ zaryto mlčí. Pred osudným "áno“ však stihla zmeniť aspoň ich hniezdočko lásky, ktoré majú v lukratívnej časti hlavného mesta. „Sme obaja rodení Bratislavčania. Ja pôvodne z Dúbravky, Karol z Petržalky. Zamilovali sme si lokalitu hradného kopca a už desať rokov sa tešíme, že tu môžeme spolu bývať,“ priznáva otvorene dramaturgička.

EXTRAVAGANTNÉ KRESLÁ V obývačke sa nedá prehliadnuť rôznorodé dizajnové sedenie, množstvo kníh, rodinných fotografií, dekorácií.
Zdroj: Archív G.D.
EXTRAVAGANTNÉ KRESLÁ V obývačke sa nedá prehliadnuť rôznorodé dizajnové sedenie, množstvo kníh, rodinných fotografií, dekorácií.

Spočiatku síce odolávala práci z domu, ale  keďže po čase pochopila, že kovidový home office bude trvať určite dlhšie ako mesiac, začala si jednu (nevyužitú) časť vily prerábať tak, aby vyhovovala jej pracovnému nasedeniu v televízii. „Na jeseň som pochopila, že sa novým okolnostiam musím prispôsobiť. Preto som všetko presťahovala k nám domov. Mali sme v rámci vily nevyužitú samostatnú časť a tú som ju postupne menila,“ prezrádza známa dramaturgička. Najprv riešila technické veci, aby všetko fungovalo a mohli plnohodnotne robiť, ale postupne sa pustila aj do dizajnu.