"So stisnutým srdcom píšem týchto pár riadkov. Bolo to 12 nádherných rokov, ktoré sme spolu prežili. Tešila som sa v každom momente nášho vzťahu. Nikdy som sa nesmiala viac ako pri tebe. Náš príbeh bol nádherný a tak veľmi som ho milovala. Napriek tomu sme sa dnes obaja rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Láska nikdy nezhasne! Dal si mi najkrajší poklad - našu Ninu. Navždy zostaneš môj poklad," šokovala po francúzsky Sklenaříková na sociálnej sieti. Rovnaký oznam zverejnil aj jej manžel Aram. Ako sa vyjadril zdroja z okolia páru, dôvodom rozchodu má byť to, že medzi nimi vyprchala láska. Manželov tak po 12 rokoch čaká rozvod.

Čo sa medzi obľúbeným párom pokazilo, možno len hádať. Veď práve s Aramom sa slovenskej kráske podarilo splniť si sen o materstve, podnikali spolu v luxusnom hoteli v Marrakeši. V ich 12-ročnom vzťahu nebol ani náznak o kríze alebo problémoch. Isté však je, že Adriana sa posledné mesiace zdržovala prevažne v Monaku.

S prvým manželom, futbalistom Christianom Karembeuom sa rozviedli po 13 rokoch. V tom čase uviedla, že mala traumu, pre ktorú sa bála mať dieťa. „Kedysi som mala traumu, pre ktorú som sa bála mať dieťa. Neskôr som mala strach, že dieťa nám odoberie z lásky, ktorú som exkluzívne dávala svojmu manželovi. Nebola som si istá, či niekoho iného budem vedieť milovať tak intenzívne,“ vyjadrila sa pre francúzskych novinárov. Že by to bol dôvod, že jej láska k jej druhému manželovi Aramovi vyprchala práve po narodení vytúženej dcérky?

Jej Ninka sa mala v Maroku ako v raji.