Mary Bartalos, ktorá je momentálne na materskej dovolenke, patrí k známym tváram, ktoré si svoje súkromie strážia ako oko v hlave. Najnovšie ale urobila výnimku a na sociálnej sieti si poriadne vyliala srdce. Priznala sa k tomu, že sa hanbí za to, že v tínedžerským časoch mala slovník ako dlaždič. 

Bartalos s manželom. Obaja sú už rok hrdými rodičmi ich synčeka Noela.
Zdroj: instagram
Bartalos s manželom. Obaja sú už rok hrdými rodičmi ich synčeka Noela.

"Bola som tínedžer a myslela som si, že keď rozprávam v spoločnosti kamošov vulgárne a pritom sa tvárim totálne "kúl", je to riadna frajerina. Bola som vychovávaná v tom, že škaredé nadávky nepatria do úst, preto som nenadávala. Ptom v "nástich" som sa spochabila. Kamartáti nadávali, tak aj ja môžem. Pričom som prišla domov a doma som bola opäť to milo a zdvorilo hovoriace dievča. Až o niekoľko rokov neskôr som zistila, aká som bola trápna a bolo mi to aj ľúto," priznala sa Bartalos. 

Noel nedávno oslávil svoje prvé narodeniny.
Zdroj: Instagram/maria.bartalos
Noel nedávno oslávil svoje prvé narodeniny.

Sympatická brunetka týmto svojím priznaním chce apelovať na mládež, ktorá momentálne robí to isté, čo ona pred rokmi. „Náš slovník a naše vystupovanie nás určuje a hovorí o nás veľmi veľa. Nech vy mladší nie ste takí, ako som bola ja. Nech nad tým porozmýšľate,“ dodala Bartalos, ktorá sa takto snaží vychovať aj svojho synčeka Noela. 

Anketa
Zdieľate rovnaký názor na nadávky ako herečka?

Viac foto Mary Bartalos a jeho synčeka v galérii.