Jojkárska moderátorka o svojom nádorovom ochorení lymfatických uzlín svojich fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete neustále informuje. Najnovšie ale ukázala niečo, na čo by pravdepodobne mnohé ženy odvahu nenabrali. Aneta sa všetkým ukázala, ako vyzerá bez vlasov. 

Zdroj: Instagram A. P.
"Prvé kolo chemoterapie mám za sebou. Pred tým ďalším ma dnes pustili domov. Rovno z NOÚ som sa však zastavila pri nemocnici v Ružinove, aby som zatlieskala tamojším lekárom a celému personál. Ďakujem, že nepodcenili môj stav a nedovolili mi odísť, kým na CT nezistili, že mi cievy a hlavne hornú dutú žilu netlačí zrazenina, ale nádor," napísala Parišková v sobotu.

"Tak už to prišlo. Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl," napísala veľmi odľahčene Parišková. Nuž zdá sa, že aj z takejto nepríjemnej záležitosti si vedela urobiť zábavu a všetko berie s úsmevom na tvári. Anete držíme palce. 

Anketa
Ako vnímate to, že Parišková na sociálnej sieti ukazuje, ako bojuje s chorobou?

Foto, ako Anete strihal vlasy jej manžel v galérii.