"Ja viem, že toto nie je úplne štandardná materská, ja viem, že toto nie je úplne štandardný lockdown, ale úprimne? Je to krásne. Som vďačná, že to takto môže byť,“ napísala v statuse na Instagrame Jasmina o ich rýchlom odchode do exotiky len pár hodín pred celoplošným testovaním a čiastočným lockdownom krajiny.

Podľa fotiek, ktoré postupne uverejňujú každý deň sa majú skvelo. Slnko im svieti, more aj bazény sú ešte teplé a čas pri vode si užívajú naplno. Mnohí však ich konanie označili sa podraz voči Slovensku, voči mamičkám na materskej a kritizovali dvojicu za zlú výchovu a vzor pre ich syna do budúcna. Takto by sa vraj správať nemali.

Jasmina si užíva s rodinou more.
Zdroj: instagram
Jasmina si užíva s rodinou more.

Chválenie sa šťastným a slobodným životom za hranicami, keď Slováci každý deň bojujú s nedostatkom s rôznymi obmedzeniami a opatreniami asi nebolo správne načasované. Aj preto mala Jasmina potrebu sa vyjadriť. Kým všetci čakali nejaký druh pokory, ona svoj komentár k ich dovolenke zaklincovala takto:

„Viete, sú ľudia, ktorí by chceli, aby sme sa cítili zle, preto ako žijeme. Možno to poznáte aj Vy vo svojom okolí. Nabádajú Vás žiť tak, ako oni. Chcem len, aby ste vedeli, že ich nepočúvajte.“ Radosť z prepychu a voľnosti im doprajeme. Kritiku si rodina Vrbovských zrejme nepripúšťa a reakcie, kde ich Slováci na internete očierňujú nie sú pre nich ešte také tvrdé.

Jasmina kočíkuje na dovolenke počas slovenského lockdownu.
Zdroj: Instagram
Jasmina kočíkuje na dovolenke počas slovenského lockdownu.

„Nenechajte si pokaziť radosť ľuďmi, ktorí by s Vami okamžite menili,“ znejú slová Jasminy na konci postu. „Ak ste šťastní, tak ako žijete vy sami, tak je to to najsprávnejšie. Doprajte všetkým nech sa im splnia sny, vtedy sa už nebudú hnevať nato, že Vy tie vaše žijete.“

Tajomné foto
Pre pár hodinami aktualizovala svoj status na Instagrame, kam zavesila aj fotku, na ktorej leží sama v sieti. Jasmina je na fotke usmiata od ucha k uchu v sexy bielo-čiernych dvojdielnych plavkách. Po fotografiách rodiny, kočíkovania s malým Sanelom, po romantických vychádzkach na pláži je zrazu sama. Už nechcem provokovať s rodinnou idylkou?