Bývalá hviezda seriálu Priatelia a hollywoodska megastar má 53 rokov, no to vôbec neprekáža, aby sa odhalila a provokovala. Jennifer Aniston sa nechala zvečniť v extravagantnej minipodprsenke s logom značky Chanel zakrývajúcou len bradavky na titulke amerického magazínu Allure. A to nie je všetko! V rozhovore sa dotkla viacerých chúlostivých tém, ktoré boli doteraz tabu alebo objektom dohadov a falošných teórií.

„Vraj som sa len starala o moju kariéru a boh chráň ženu, ak je úspešná a nemá dieťa,“ vyhlásila v magazíne. „A potom sa objavili slová o tom, že môj manžel ma opustil, že sa naše manželstvo rozpadlo, lebo som mu nedala dieťa. Boli to absolútne klamstvá. V tomto momente už nemám čo skrývať,“ uviedla pre Allure Jennifer Aniston. Svet si túto obľúbenú herečku zaškatuľkoval ako ženu, ktorá nechce byť matkou. Aniston teraz vôbec prvýkrát potvrdila, že sa viackrát pokúšala o umelé oplodnenie.

Jennifer Aniston pre magazín Allure
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ckvdv_YLEjc/
Jennifer Aniston pre magazín Allure

„Toľko rokov som o tom nehovorila. Tento môj príbeh som si chránila – mala som pocit, že aspoň toto málo si chcem uchovať len pre seba. Ale svet vytvára falošné naratívy, takže možno by som mala povedať pravdu. Je to ako prebudiť sa z hibernácie,“ uviedla. Taktiež zmienila svoje nevydarené manželstvá. V júli v roku 2000 sa vydala za Brada Pitta, no po piatich rokoch sa rozviedli. V roku 2015 sa vydala za Justina Therouxa, tento zväzok sa rozpadol o dva roky neskôr.