Čekyho ženy

Hudobník Čekovský si svoje súkromné záležitosti stráži ako oko v hlave a len málokedy prezradí viac o tom, čo sa deje za prahom jeho domu. Obľúbený zabávač týmto spôsobom chráni to, na čom mu záleží najviac na svete – svoju rodinu. Jeho blízki príliš nestoja o publicitu a medializáciu, ktorej sa, naopak, hlave klanu – Čekymu, dostáva plnými priehrštiami.

Čekovský zhudobnil Lasicove texty.
Zdroj: tv markíza
Čekovský zhudobnil Lasicove texty.

Popularita však prirodzene kráča ruka v ruke s prácou, ktorú muzikant robí. Zaujímavé je, že napríklad aj identita Mariánovej prvej partnerky Ľubice Čiernej, ktorú oslovoval manželka, je zahalená obrovským rúškom tajomstva. Raz sa síce jej podobizeň s čiernymi okuliarmi objavila kdesi v médiách, ale inak širšia spoločnosť jej tvár vôbec nepozná. A pritom verne stála pri zabávačovi dlhých sedemnásť rokov a majú spolu dcéry Hannah a Sofiu.

Na druhej strane je pravda, že Ľubica, ktorá je od Čekyho staršia o sedem rokov, stála po jeho boku v dobe, keď ešte jeho hviezda len pozvoľne stúpala na nebo. No ani po tom, čo sa ich vzťah rozpadol a od roku 2016 sa muzikant začal objavovať s o štyri roky mladšou kolegyňou, sa toho veľa nezmenilo.

Aj speváčka Nataša Džunková nepatrí medzi umelcov, ktorí by pravidelne vymetali spoločenské udalosti a vedno s Mariánom sa postavili pred fotoaparáty len niekoľkokrát. Niekdajšia súťažiaca zo SuperStar by v podstate ani nemala kedy, keďže je dvojnásobnou mamou dvoch malých detí. A starosti má úplne iného charakteru, než sprevádzať svoju lásku po večierkoch.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.