Vo svojom statuse na sociálnej sieti totiž napísala dych berúce vyznanie pre synčeka, ktorý práve dovŕšil prvý rok. V slovách plných lásky však možno nechtiac naznačila ochorenie, ktoré jej môže skôr či neskôr začať znepríjemňovať život.

Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
Dominika Cibulková

Dominika totiž k fotografii z dňa Jakubkovho narodenia, napísala toto: „Jedného dňa možno zabudnem na všetky čísla na svete, ale nikdy nezabudnem na deň, keď si sa narodil,“ píše Dominika. „14. 6. 2020 bol deň, kedy si si nás vybral za svojich rodičov a navždy si nás zmenil. Šťastné prvé narodeniny, náš malý princ. Milujeme ťa navždy...“

Domi Cibulková
Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
Domi Cibulková

Drahé šperky....
Okrem krásnych fotiek drobčeka, ktoré sme mali možnosť sledovať po celý rok na Dominikinom instagrame sme boli bombardovaní aj jej nevšednými statusmi plnými cvičenia, chudnutia, módy, vkusu aj nevkusu. A niečo podobné sa stalo opäť. Na poslednej narodeninovej fotke Jakubka dominuje okrem jeho anjelske tváričky aj Dominika ruka plná šperkov, ktorá vyzerá, akoby patrila nejakej indickej princeznej, veľa zlata, veľké kusy kovu. Trochu jemnosti by pri nežnom drobčekovi, akým malý Jakubko je, by nezaškodilo.  Oslávencovi želáme tak či tak krásne prvé narodeniny a Dominike veľa zdravia! 

Dominika Cibulková - syn Jakub
Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
Dominika Cibulková - syn Jakub

Fotogalériu, v ktorej sa dozviete viac, nájdete TU.